לימודי ציור מנשר - אמנות-שני-דיכנר
צור קשר

תערוכות בוגרים במנשר

בימים אלה מוצגות במנשר תערוכות גמר של מחלקות אמנות, צילום ותקשורת חזותית. קבלו הצצה לחלק מהתערוכות:

סבסטיאן מרי

Venus M2

מתוך טקסט התערוכה

תמיד הרגשתי שבעולם האמיתי אין לי מקום. זהו עולם המבוסס על חשיבה בינארית – שחור או לבן, טוב או רע, גבר או אישה, כן או לא; ולכן תמיד הרגשתי בו זרות בסיסית, נאלצת לשחק תפקיד, ובו בזמן לומדת לשחק עם ההגדרות ועם המסכות, למצוא חופש בתוך המשחק.
בסדרת העבודות המוצגת בתערוכה לקחתי את ההגדרות והפכתי אותן על פיהן. אני נהנית לחקור הגדרות וסטראוטיפים ולשחק איתן כאילו היו דמויות על במה.

ART7 1

מאי מזר

מאי3

מתוך טקסט התערוכה

הרבה פעמים לא הייתי מובנת. לפני מספר שנים אובחנתי כאוטיסטית וקיבלתי אישור לתחושותיי. תערוכה זו היא ניסיון ליצור חיבור ואינטימיות עם הצופה, לייצר הבנה.
חלק מהעבודות בתערוכה הן עבודות סריגה. הצמר בשבילי הוא חומר נעים, עוטף. אך בתוך הצורות הסרוגות השלמות אני יוצרת גם פרימות וקרעים.
בקבוצת עבודות אחרת עבדתי על ניירות מתוך פינקס שורות. העבודה היא מעין יומן. בניגוד לעבודת הסריגה הסיזיפית העבודה על הניירות קצרה, משחררת.

ART7 2

לינה ברוך

LINA B 4

מתוך טקסט התערוכה
התערוכה שלי נשענת על נופי ים ונופי חלום. בגוף העבודות אני מחפשת תנועה בין הצורני למופשט, בין הצורה לפירוקה, ותרה אחר המשחק בין כוחות סותרים. כציירת בחרתי לפרוץ מתוך פעולת הציור אל הפסל והמיצב, ולשוב לציור. הציור רוצה להיות פסל. הפסל רוצה להיות ציור.
גם למיצב עצמו כוח תנודה בלום. כל נענוע קל של האובייקטים הפיסוליים עלול לשנות את האיזונים והזוויות, את המעלה ומטה.

ART7 3

מתעניינים בלימודי אמנות?
רוצים ללמוד אצלנו בשנה הבאה?
03-6887090  [email protected]  אל תשכחו לעקוב אחרינו גם באינסטגרם ובפייסבוק

feed

מוזמנים לבקר ולראות עוד בוגרים ועוד תערוכות! התערוכה פתוחה עד 5.8,
ימי א-ה 12-20, ימי ו-ש 12-16