לימודי ציור מנשר - אמנות-שני-דיכנר
צור קשר

סימנים לבוא הסתיו

נכון, עדיין חופש, אבל אנחנו נערכים במרץ לשנת הלימודים הקרובה ומתרגשים לקראת המפגש עם הסטודנטים החדשים והותיקים, ועם המורים החדשים והותיקים!

הכירו את המורים החדשים הנוספים לסגל המחלקה לאמנות השנה:

מריק לכנר

מריק לכנר

מריק לכנר, צייר ואמן. ציוריו עזים, צבעוניים, פרועים ומתאפיינים בגודש חומרי, נותנים תחושה של התקפה אנרכיסטית על הבד. בצד ציורי שמן ועבודות נייר, לכנר גם אורג ורוקם ובשנים האחרונות יצר סדרה של שטיחי קיר אפיים גדולי מימדים.

בקורס הציור של מריק נלמד להתבונן בפעולת בציור כשפה שמביעה רגשות, מחשבות, לחפש את היופי ביומיומי כמו בנשגב, לגעת בחומרי הציור מתוך ידיעה שהחומר הוא שלוחה של החווייה.

ART8 1

אפרת ליפקין

ART8 2

אפרת ליפקין יוצרת מיצבים ורישומים בהם היא משלבת חומרים תעשייתיים לכדי מערכות ארכיטקטוניות, מהונדסות וקישוטיות. "הפיזיקה הרגשית" שלה נוצרת מתוך עיסוק בהוויה ובשימושיות של חומרים.

בשיעור מיצב עם אפרת נמציא עולם! נברר מה מושך אותנו חומרית, אילו כוחות פיזיים ואחרים פועלים עלינו, מה עקרוני לנו אבל מילים לא מצליחות לתאר. הסדנא היא מקום של חיכוך בין חופש המצאה פרוע ופתרון של בעיות טכניות. במיצב גורמים לחפצים לפעול.

ART83

מיטל קובו

ART8 4

מיטל קובו היא אמנית בינתחומית האוספת ומארכבת קולות, חומרים ודימויים המגיעים מסף התודעה (בין היתר דיבור מתוך שינה, צחוק, מסטיקים לעוסים, תפילות בכותל המערבי ושקיות אשפה מחדרי פסיכולוגים), יוצרת מיצבים תלויי מקום ומחברת בין סאונד, צילום, וידאו, רישום ופרפורמנס.

בקורס מיצב בינתחומי עם מיטל נעבוד באופן אישי על יצירת מיצב תלוי מקום המשלב מדיומים שונים.

ART8 5

מתעניינים בלימודי אמנות?
רוצים ללמוד אצלנו בשנה הבאה? ההרשמה לקראת סיום!
03-6887090  [email protected]  אל תשכחו לעקוב אחרינו גם באינסטגרם ובפייסבוק

ולסיום, אנחנו מכריזים על מסורת בהתהוות: תערוכת "סלון מנשר" בכל שנה לקראת בוא הסתיו. התערוכה מבקשת לעקוב אחר בוגרי המחלקות לאמנות וצילום בשנים שלאחר סיום הלימודים ולאפשר הצצה לגופי העבודות העדכניים שלהם.

הפתיחה בחמישי 7.9 בשעה 19:00, מוזמנים!

ART8 6