קורסי אומנות ועיצוב גרפי במכללת מנשר

מכללת מנשר לאמנות פותחת את שעריה לקהל הרחב ומאפשרת לכל המעוניין לקחת חלק באחד מתוך מבחר של קורסים שונים בתחום האמנות, לרבות קורסי איור, ציור, עיצוב גרפי וטיפוגרפי ולימודי תוכנה. המכללה, שפועלת בתל אביב, מהווה מרחב מיוחד ובית לחובבי האמנות המעוניינים לקבל כלים חשובים שיעזרו להם להתקדם בתחום ולהפוך את עבודת היצירה לעיסוק של ממש. הלימודים במכללה במסגרת הקורסים השונים מתקיימים בכיתות לימוד מרווחות, נוחות ונעימות מאד והם כוללים צוות של מנחים, המובילים בתחומם.
קורסי הציור, האיור והעיצוב גרפי של המכללה מאפשרים לכל מי שרוצה לרכוש את הידע המתאים לעשות זאת במסגרת לימודית ברמה גבוהה, תומכת ומקדמת. הלימודים במנשר מועברים על ידי מיטב המרצים והמנחים, בעלי ניסיון רב מאד וידע רב. קורסי האומנות והעיצוב מציגים תחומים שונים של עשייה ויצירה והם מקום לביטוי אישי, לחשיפה רבה ולניצול הכלים הטכניים הרבים, המוצעים במהלכו של כל שיעור. בסיום השנה יוצעו לבוגרים קורסים מתקדמים או אפשרות להשתלב במסלול הלימודים המלא ללימודי ציור ורישום במסלול אמנות רב תחומית.
הלימודים במכללת מנשר מאפשרים לכל אחד ואחת מהמשתתפים בהם לבחון את עבודתו של האמן, את היצירה עצמה וגם ללמוד טכניקות מתקדמות, לצד טכניקות מסורתיות יותר.
מכללת מנשר לאמנות מזמינה אתכם לפתח את מיומנות הרישום והציור שלכם ולקחת חלק בסדנת הציור המוצעת במכללה. נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם מידע נוסף על הקורס שבחרתם.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות