לימודי ציור מנשר - אמנות-שני-דיכנר
צור קשר

לימודי אנימציה במנשר - בית ספר לאנימציה

[caption id="attachment_141" align="aligncenter" width="600"]לימודי אנימציה במנשר לימודי אנימציה במנשר[/caption] ב'מנשר לאמנות' מתקיימים לימודי אנימציה מקצועיים ומעשיים לאורך ארבע שנים - לפי מתכונת בתי ספר הטובים בעולם - ובסופם מקבלים תעודת בוגר אנימציה. לימודי אנימציה ב'מנשר לאמנות' שמים דגש על הצד הטכני מקצועי – לימוד ותרגול התוכנות השונות – מאיה, פלאש, פוטושופ, אפטר, גיימינג, מציאות רבודה וכו' – לצד שיעורי רישום ואיור במשך השנים. לצד לימודי אנימציה מעשיים ניתן גם בסיס רחב בלימודי תולדות אנימציה, רישום וציור, צילום, תוכנות אנימציה וכו'. סרטי הבוגרים שלנו משתתפים בפסטיבלים ברחבי העולם ובוגרינו משתלבים בתעשיית האנימציה, העיצוב והאיור הישראלית. תכנית הלימודים במחלקת לימודי אנימציה של בית ספר לאנימציה במנשר נותנת מענה מצוין גם למי שמחפש ללמוד לתואר ראשון, תואר בתקשורת, תואר במדיה וכו' – סטודנטים במחלקה לאנימציה ב'מנשר לאמנות' יכולים לשלב כיום מסלול לתואר ראשון B.A של האוניברסיטה הפתוחה במקביל ללימודים הסדירים, ומסיימים עם תואר ראשון - B.A במדעי הרוח ותעודת בוגר מנשר לאמנות, תוך כדי ארבע השנים של הלימודים. הקורסים של האו"פ נערכים ב'מנשר'. לימודי אנימציה ב'מנשר לאמנות' שמים דגש על הצד הטכני מקצועי - לימוד ותרגול התוכנות השונות – מאיה, פלאש, פוטושופ, אפטר וכו' - לצד שיעורי רישום ואיור במשך השנים.
[embed]https://youtu.be/CmX4Xvd59E0[/embed]

סרט שנה ג של עודד הנדל - אנימציה מהמחלקה לאנימציה במנשר

במחלקת לימודי אנימציה במנשר

 • מספקים את ציוד הצילום, הקולנוע והתאורה המקצועיים ביותר.
 • מלמדים יסודות וסגנונות מבלי לדכא את רוח וחופש היצירה.
 • הסטודנטים ללימודי אנימציה נהנים מהאפשרות לקחת קורסים ממחלקות אחרות, להרחיב ידע, ליצור מגע וחילופי רעיונות עם יוצרים מתחומים אחרים.
 • בבית ספר לאנימציה של מנשר, לומדים בקבוצות של עד 20 סטודנטים לקבוצה בסדנאות היצירה ועד 40 בהרצאות, כך שנוצר דיון ומגע אישי בכל כיתה.
 • מתקיימים ערבי הקרנה של יוצרים וסטודנטים, הקרנות גמר בסינמטק והפצה של סרטי הסטודנטים לפסטיבלים בארץ ובעולם. סרטי אנימציה של בוגרי 'מנשר' כבר זכו בפרסים ומקומות ראשונים.
האנימציה בארץ עוברת בשנים האחרונות תהליכי פיתוח, התמקצעות ופיתוח יצירתי. מטרתם של לימודי אנימציה ב'מנשר' לגדל את הסטודנט במחלקה עד להיותו יוצר אנימציה רחב הבנה, כמו גם לפתח את יכולתו כאמן וכבעל שליטה במדיה ובתוכנות. במהלך ארבעת השנים של לימודי אנימציה, ילמד הסטודנט את עקרונות הבימוי והיצירה המיוחדים ללימודי אנימציה: פיתוח סטוריבורד ותסריט לאנימציה, יצירה ואפיון תנועה, בימוי אנימציה, עיצוב דמות וסביבה, פיתוח שפה אישית, שליטה בתוכנות והפיכתן לכלי. לימוד אנימציה בשילוב תואר ראשון של האו"פ במכללת מנשר משלבים עבודה מעשית, סדנאות רעיוניות ולימודי תיאוריה - אנימציה דו מימד, אנימציה תלת מימד, אנימציה אמנותית, אנימציה קולנועית אנימציה לפירסום וכו'. יחודם של לימודי אנימציה ב'מנשר לאמנות' זו ההכרה בזכות הבחירה של הסטודנט. בתי ספר לאנימציה רבים אינם פותחים את המחלקה לשילוב עם לימודים ממחלקות אחרות. המחלקה לאנימציה ב'מנשר', שהינה בעצם בית ספר לאנימציה עם עשרות סטודנטים, מאפשרת גם: קורסים בקולנוע, קורסים בצילום, קורסים בוידאו ארט, קורסים בעיצוב, קורסים בעריכה, קורסים באמנות וכו'. לימודי האנימציה ב'מנשר' נועדו לאפשר כל כיוון אישי ועתידי, כשהדגש במחלקה הוא על הקניית כלים בסיסיים ומתוחכמים, ליווי אישי, גירויים חיצוניים ופתיחות מירבית. סגל המרצים במחלקה ללימודי אנימציה הם יוצרים מקצועיים ומקוריים, אמנים וחוקרים בולטים בתחום האנימציה בארץ. [caption id="attachment_143" align="aligncenter" width="600"]בית ספר לאנימציה מנשר מתוך הסרט LAKE - אלה גריסרו ודנה לוי, סטודנטים במחלקת לימודי אנימציה[/caption]

תוכנית לימודי אנימציה:

שנה א' (8 קורסים)

התוודעות לטכניקה ולשפה הוויזואלית המיוחדת של האנימציה. • סדנאות בסיס בתוכנות עריכה, עיבוד תמונה ותלת מימד, בטכניקות האיור, קולנוע, ופיסול. • הכרות עם תולדות הקולנוע, האמנות והתרבות.

שנה ב' (8 קורסים)

הרחבה והעמקה של הידע הטכני והתפיסתי באנימציה קלאסית או ממוחשבת בתלת מימד. • סדנאות מתקדמות ברישום אקדמי, עיצוב דמויות וסביבות, סטופמושן. • לימוד השימוש במערכות המחשוב (FLASH, TV PAINT, MAYA). • הכרות יסודית ומעמיקה עם תולדות האנימציה, האמנות והרעיונות במאה העשרים.

שנה ג' (8 קורסים)

פיתוח סגנון אישי באנימציה קלאסית או ממוחשבת. • התמקצעות באיור ורישום, בעיצוב פסקול ותוכנת תלת מימד. • העמקת היכולות בתסריט וסטוריבורד, תוכנת אפטר, הקלטה ועריכת סאונד. • הרחבת הידע בתרבות ואמנות ישראלית ובינלאומית.

שנה ד' (8 קורסים)

• ליווי אישי לפרויקט גמר באנימציה קלאסית או ממוחשבת. • סדנאות מקצועיות תומכות לפרויקט גמר. • תוכנות משלימות (אפטר, פלאש וכו') [caption id="attachment_145" align="aligncenter" width="1024"]לימודי אנימציה - בית ספר לאנימציה במנשר מתוך לימודי אנימציה במנשר[/caption] עולם האנימציה כולל בתוכו מגוון רחב של מדיומים ואפשרויות, יותר מאי פעם – מהאינטרנט והמדיה הדיגיטלית ועד אלמנטים דינמיים אחרים. לכן אם אתם אנשים יצירתיים שאוהבים לחדש ורוצים להעביר סיפורים ומסרים חזותיים לעולם, אתם זקוקים למסלול לימודים איכותי ומקצועי, השם דגש על פרקטיקה לצד הקניית כלים בסיסיים ואשר מתאים את עצמו למציאות המשתנה של עולם האנימציה. לימודים במכללת מנשר עונים על כל הדרישות הללו ואף הרבה מעבר לכך!

מתיאוריה לעשייה אמיתית ומשמעותית

לימודי אנימציה במנשר מספקים לכם מצד אחד את הכלים הבסיסיים מתחום ההנפשה ואת ההיבטים התאורטיים שיאפשרו לכם לגבש תפישה עיצובית איכותית, רחבה ואישית, ומצד שני שפע של כלים מעשיים לעבודה ויצירה משמעותית בתחום. אנו מאמינים שאנימטורים ניחנים ביכולת השפעה רבה על סביבתם, כך שהקורס חותר לפתח את הסטודנט הן כאמן והן כמי שמתמקצע בתחומו.
 • לימודי אנימציה בסביבה אמנותית ורב-גונית, עם מתקנים מעולים ומכשור מתקדם.
 • צוות מרצים איכותי המביא עימו שנים של ניסיון מעשי.
 • לימוד תוכנות הגרפיקה הממוחשבת המתקדמות והחשובות ביותר.
 • נגיעה איכותית במכלול היבטי העיצוב הגרפי – פרינט, אינטרנט, טלוויזיה, איור ספרים, רישום, וידאו,
 • שילוב אופטימאלי בין תיאוריה לפרקטיקה והכנה אמיתית לעבודה.
 • אפשרות להרחבת הלימודים למסלול תואר בתקשורת חזותית ו/או תואר ראשון .B.A במדעי הרוח מטעם האו"פ.
צרו איתנו קשר היום לקבלת פרטים נוספים על המחלקה והקורסים השונים!

שאלות ותשובות נפוצות במסגרת לימודי אנימציה:

מה לומדים בלימודי אנימציה?

בלימודי אנימציה במנשר לומדים מגוון רחב של טכניקות וסוגים של אנימציה. החל מאנימציה קלסית, אנימציה  תלת מימד, סטופמושן, אנימציה משולבת וידאו ועוד.  בנוסף לקורסים בסיסיים ברישום, איור וצילום לומדים כבר החל משנה א' אנימציה קלסית, איור ממוחשב, יסודות פרמייר ותוכנת מאיה שהיא התוכנה המקצועית לאנימציה תלת. לאחר מכן לומדים סטופמושן, עיצוב רקעים ודמויות, פלאש, תסריט, עיצוב לאנימציה, אפטר, ממשיכים עם בימוי ועשיית סרט קצר מידי שנה, סאונד ומוזיקה, גיימינג, קומיקס ועד לסרט גמר. את הסדנאות מלווים מידי שנה קורסי תולדות ומסלול מיוחד לתוא למי שרוצה.

מהם תנאי הקבלה ללימודי אנימציה?

תהליך הקבלה ללימוד אנימציה הוא מדורג ומובנה ונועד להבטיח תיאום ציפיות. זה מתחיל בפגישת יעוץ ללא תשלום, שבה מקבל הפונה ללימודי אנימציה הסברים מפורטים על תוכנית הלימודים, על המסלול לתואר וכן סיור התרשמות מהחללים, ממחסן הציוד, מתוצרים של תלמידים ובוגרים. לאחר מכן נקבע ראיון קבלה שאליו צריך הפונה להביא כמה משימות (לא קשות ולא יקרות אך שמעידות על רצינות), כמו כן עליו לענות על שאלון בכתב וכן ראיון אישי עם מנהל המכללה. הקבלה למנשר אינה מותנית בתעודת בגרות, אך על הפונה להיות מעל גיל 18 ולהיות מחויב ללימודים מלאים (3 ימים בשבוע).

כמה זמן לומדים לימודי אנימציה?

לימודי אנימציה מלאים אורכים 4 שנים. אפשר לשלב תואר ראשון במקביל. המצטרף למנשר מתחייב רק לשנה כל פעם. כל שנת לימוד בנויה כמו באוניברסיטה על 8 חודשי לימוד (נובמבר – יוני). הלימודים פרוסים על 3-4 ימי לימוד בשבוע, ויש כמובן גם שיעורי בית: תרגילי אנימציה, ציור ורישום, הפקה, תרגול תוכנות וכו'. בסיום 4 שנים מקבל הסטודנט תעודת בוגר מנשר ומשתתף בתערוכת גמר.

מהן אפשרויות התעסוקה לאחר לימודי אנימציה?

שוק האנימציה הולך ומתפתח בצעדי ענק בשנים האחרונות: פרסומות, סרטי הדרכה, סרטי ילדים והיום גם סרטי מבוגרים. כל סרטון אנימציה הוא עבודת צוות שלוקחת הרבה זמן ומכאן שיש ביקוש היום לכל מקצועות האנימציה: תלתיסטים ואפטריסטים, ממדלים, תסריטאים בוני סטים ואפילו דרישה ליוצרי אנימציה קלסית.

למי מתאים לימודי אנימציה?

לימודי אנימציה במנשר מתאימים לכל מי שרוצה לעסוק באופן מעשי באנימציה מכל סוג, בין אם רוצה להשתלב בתעשייה האינסופית של סרט ילדים ובין אם הוא רוצה להיות מאייר, מעצב דמויות, כותב תסריטים או איש תוכנה. בגלל הרבגוניות והרצינות המתחייבת לימודי אנימציה מתאימים לבני 18-30 אבל גם מבוגרים יותר משתלבים במסלול המלא (3 ימים בשבוע).
לימודי אנימציה במנשר

לימודי אנימציה במנשר

ב'מנשר לאמנות' מתקיימים לימודי אנימציה מקצועיים ומעשיים לאורך ארבע שנים – לפי מתכונת בתי ספר הטובים בעולם – ובסופם מקבלים תעודת בוגר אנימציה.

לימודי אנימציה ב'מנשר לאמנות' שמים דגש על הצד הטכני מקצועי – לימוד ותרגול התוכנות השונות – מאיה, פלאש, פוטושופ, אפטר, גיימינג, מציאות רבודה וכו' – לצד שיעורי רישום ואיור במשך השנים.

לצד לימודי אנימציה מעשיים ניתן גם בסיס רחב בלימודי תולדות אנימציה, רישום וציור, צילום, תוכנות אנימציה וכו'.

סרטי הבוגרים שלנו משתתפים בפסטיבלים ברחבי העולם ובוגרינו משתלבים בתעשיית האנימציה, העיצוב והאיור הישראלית.

תכנית הלימודים במחלקת לימודי אנימציה של בית ספר לאנימציה במנשר נותנת מענה מצוין גם למי שמחפש ללמוד לתואר ראשון, תואר בתקשורת, תואר במדיה וכו' – סטודנטים במחלקה לאנימציה ב'מנשר לאמנות' יכולים לשלב כיום מסלול לתואר ראשון B.A של האוניברסיטה הפתוחה במקביל ללימודים הסדירים, ומסיימים עם תואר ראשון – B.A במדעי הרוח ותעודת בוגר מנשר לאמנות, תוך כדי ארבע השנים של הלימודים. הקורסים של האו"פ נערכים ב'מנשר'.

לימודי אנימציה ב'מנשר לאמנות' שמים דגש על הצד הטכני מקצועי – לימוד ותרגול התוכנות השונות – מאיה, פלאש, פוטושופ, אפטר וכו' – לצד שיעורי רישום ואיור במשך השנים.

סרט שנה ג של עודד הנדל – אנימציה מהמחלקה לאנימציה במנשר

במחלקת לימודי אנימציה במנשר

 • מספקים את ציוד הצילום, הקולנוע והתאורה המקצועיים ביותר.
 • מלמדים יסודות וסגנונות מבלי לדכא את רוח וחופש היצירה.
 • הסטודנטים ללימודי אנימציה נהנים מהאפשרות לקחת קורסים ממחלקות אחרות, להרחיב ידע, ליצור מגע וחילופי רעיונות עם יוצרים מתחומים אחרים.
 • בבית ספר לאנימציה של מנשר, לומדים בקבוצות של עד 20 סטודנטים לקבוצה בסדנאות היצירה ועד 40 בהרצאות, כך שנוצר דיון ומגע אישי בכל כיתה.
 • מתקיימים ערבי הקרנה של יוצרים וסטודנטים, הקרנות גמר בסינמטק והפצה של סרטי הסטודנטים לפסטיבלים בארץ ובעולם. סרטי אנימציה של בוגרי 'מנשר' כבר זכו בפרסים ומקומות ראשונים.

האנימציה בארץ עוברת בשנים האחרונות תהליכי פיתוח, התמקצעות ופיתוח יצירתי. מטרתם של לימודי אנימציה ב'מנשר' לגדל את הסטודנט במחלקה עד להיותו יוצר אנימציה רחב הבנה, כמו גם לפתח את יכולתו כאמן וכבעל שליטה במדיה ובתוכנות.

במהלך ארבעת השנים של לימודי אנימציה, ילמד הסטודנט את עקרונות הבימוי והיצירה המיוחדים ללימודי אנימציה: פיתוח סטוריבורד ותסריט לאנימציה, יצירה ואפיון תנועה, בימוי אנימציה, עיצוב דמות וסביבה, פיתוח שפה אישית, שליטה בתוכנות והפיכתן לכלי.

לימוד אנימציה בשילוב תואר ראשון של האו"פ במכללת מנשר משלבים עבודה מעשית, סדנאות רעיוניות ולימודי תיאוריה – אנימציה דו מימד, אנימציה תלת מימד, אנימציה אמנותית, אנימציה קולנועית אנימציה לפירסום וכו'.

יחודם של לימודי אנימציה ב'מנשר לאמנות' זו ההכרה בזכות הבחירה של הסטודנט. בתי ספר לאנימציה רבים אינם פותחים את המחלקה לשילוב עם לימודים ממחלקות אחרות. המחלקה לאנימציה ב'מנשר', שהינה בעצם בית ספר לאנימציה עם עשרות סטודנטים, מאפשרת גם: קורסים בקולנוע, קורסים בצילום, קורסים בוידאו ארט, קורסים בעיצוב, קורסים בעריכה, קורסים באמנות וכו'. לימודי האנימציה ב'מנשר' נועדו לאפשר כל כיוון אישי ועתידי, כשהדגש במחלקה הוא על הקניית כלים בסיסיים ומתוחכמים, ליווי אישי, גירויים חיצוניים ופתיחות מירבית.

סגל המרצים במחלקה ללימודי אנימציה הם יוצרים מקצועיים ומקוריים, אמנים וחוקרים בולטים בתחום האנימציה בארץ.

בית ספר לאנימציה מנשר

מתוך הסרט LAKE – אלה גריסרו ודנה לוי, סטודנטים במחלקת לימודי אנימציה

תוכנית לימודי אנימציה:

שנה א' (8 קורסים)

התוודעות לטכניקה ולשפה הוויזואלית המיוחדת של האנימציה.
• סדנאות בסיס בתוכנות עריכה, עיבוד תמונה ותלת מימד, בטכניקות האיור, קולנוע, ופיסול.
• הכרות עם תולדות הקולנוע, האמנות והתרבות.

שנה ב' (8 קורסים)

הרחבה והעמקה של הידע הטכני והתפיסתי באנימציה קלאסית או ממוחשבת בתלת מימד.
• סדנאות מתקדמות ברישום אקדמי, עיצוב דמויות וסביבות, סטופמושן.
• לימוד השימוש במערכות המחשוב (FLASH, TV PAINT, MAYA).
• הכרות יסודית ומעמיקה עם תולדות האנימציה, האמנות והרעיונות במאה העשרים.

שנה ג' (8 קורסים)

פיתוח סגנון אישי באנימציה קלאסית או ממוחשבת.
• התמקצעות באיור ורישום, בעיצוב פסקול ותוכנת תלת מימד.
• העמקת היכולות בתסריט וסטוריבורד, תוכנת אפטר, הקלטה ועריכת סאונד.
• הרחבת הידע בתרבות ואמנות ישראלית ובינלאומית.

שנה ד' (8 קורסים)

• ליווי אישי לפרויקט גמר באנימציה קלאסית או ממוחשבת.
• סדנאות מקצועיות תומכות לפרויקט גמר.
• תוכנות משלימות (אפטר, פלאש וכו')

לימודי אנימציה - בית ספר לאנימציה במנשר

מתוך לימודי אנימציה במנשר

עולם האנימציה כולל בתוכו מגוון רחב של מדיומים ואפשרויות, יותר מאי פעם – מהאינטרנט והמדיה הדיגיטלית ועד אלמנטים דינמיים אחרים. לכן אם אתם אנשים יצירתיים שאוהבים לחדש ורוצים להעביר סיפורים ומסרים חזותיים לעולם, אתם זקוקים למסלול לימודים איכותי ומקצועי, השם דגש על פרקטיקה לצד הקניית כלים בסיסיים ואשר מתאים את עצמו למציאות המשתנה של עולם האנימציה.

לימודים במכללת מנשר עונים על כל הדרישות הללו ואף הרבה מעבר לכך!

מתיאוריה לעשייה אמיתית ומשמעותית

לימודי אנימציה במנשר מספקים לכם מצד אחד את הכלים הבסיסיים מתחום ההנפשה ואת ההיבטים התאורטיים שיאפשרו לכם לגבש תפישה עיצובית איכותית, רחבה ואישית, ומצד שני שפע של כלים מעשיים לעבודה ויצירה משמעותית בתחום. אנו מאמינים שאנימטורים ניחנים ביכולת השפעה רבה על סביבתם, כך שהקורס חותר לפתח את הסטודנט הן כאמן והן כמי שמתמקצע בתחומו.

 • לימודי אנימציה בסביבה אמנותית ורב-גונית, עם מתקנים מעולים ומכשור מתקדם.
 • צוות מרצים איכותי המביא עימו שנים של ניסיון מעשי.
 • לימוד תוכנות הגרפיקה הממוחשבת המתקדמות והחשובות ביותר.
 • נגיעה איכותית במכלול היבטי העיצוב הגרפי – פרינט, אינטרנט, טלוויזיה, איור ספרים, רישום, וידאו,
 • שילוב אופטימאלי בין תיאוריה לפרקטיקה והכנה אמיתית לעבודה.
 • אפשרות להרחבת הלימודים למסלול תואר בתקשורת חזותית ו/או תואר ראשון .B.A במדעי הרוח מטעם האו"פ.

צרו איתנו קשר היום לקבלת פרטים נוספים על המחלקה והקורסים השונים!

שאלות ותשובות נפוצות במסגרת לימודי אנימציה:

מה לומדים בלימודי אנימציה?

בלימודי אנימציה במנשר לומדים מגוון רחב של טכניקות וסוגים של אנימציה. החל מאנימציה קלסית, אנימציה  תלת מימד, סטופמושן, אנימציה משולבת וידאו ועוד.  בנוסף לקורסים בסיסיים ברישום, איור וצילום לומדים כבר החל משנה א' אנימציה קלסית, איור ממוחשב, יסודות פרמייר ותוכנת מאיה שהיא התוכנה המקצועית לאנימציה תלת. לאחר מכן לומדים סטופמושן, עיצוב רקעים ודמויות, פלאש, תסריט, עיצוב לאנימציה, אפטר, ממשיכים עם בימוי ועשיית סרט קצר מידי שנה, סאונד ומוזיקה, גיימינג, קומיקס ועד לסרט גמר. את הסדנאות מלווים מידי שנה קורסי תולדות ומסלול מיוחד לתוא למי שרוצה.

מהם תנאי הקבלה ללימודי אנימציה?

תהליך הקבלה ללימוד אנימציה הוא מדורג ומובנה ונועד להבטיח תיאום ציפיות. זה מתחיל בפגישת יעוץ ללא תשלום, שבה מקבל הפונה ללימודי אנימציה הסברים מפורטים על תוכנית הלימודים, על המסלול לתואר וכן סיור התרשמות מהחללים, ממחסן הציוד, מתוצרים של תלמידים ובוגרים. לאחר מכן נקבע ראיון קבלה שאליו צריך הפונה להביא כמה משימות (לא קשות ולא יקרות אך שמעידות על רצינות), כמו כן עליו לענות על שאלון בכתב וכן ראיון אישי עם מנהל המכללה. הקבלה למנשר אינה מותנית בתעודת בגרות, אך על הפונה להיות מעל גיל 18 ולהיות מחויב ללימודים מלאים (3 ימים בשבוע).

כמה זמן לומדים לימודי אנימציה?

לימודי אנימציה מלאים אורכים 4 שנים. אפשר לשלב תואר ראשון במקביל. המצטרף למנשר מתחייב רק לשנה כל פעם. כל שנת לימוד בנויה כמו באוניברסיטה על 8 חודשי לימוד (נובמבר – יוני). הלימודים פרוסים על 3-4 ימי לימוד בשבוע, ויש כמובן גם שיעורי בית: תרגילי אנימציה, ציור ורישום, הפקה, תרגול תוכנות וכו'. בסיום 4 שנים מקבל הסטודנט תעודת בוגר מנשר ומשתתף בתערוכת גמר.

מהן אפשרויות התעסוקה לאחר לימודי אנימציה?

שוק האנימציה הולך ומתפתח בצעדי ענק בשנים האחרונות: פרסומות, סרטי הדרכה, סרטי ילדים והיום גם סרטי מבוגרים. כל סרטון אנימציה הוא עבודת צוות שלוקחת הרבה זמן ומכאן שיש ביקוש היום לכל מקצועות האנימציה: תלתיסטים ואפטריסטים, ממדלים, תסריטאים בוני סטים ואפילו דרישה ליוצרי אנימציה קלסית.

למי מתאים לימודי אנימציה?

לימודי אנימציה במנשר מתאימים לכל מי שרוצה לעסוק באופן מעשי באנימציה מכל סוג, בין אם רוצה להשתלב בתעשייה האינסופית של סרט ילדים ובין אם הוא רוצה להיות מאייר, מעצב דמויות, כותב תסריטים או איש תוכנה. בגלל הרבגוניות והרצינות המתחייבת לימודי אנימציה מתאימים לבני 18-30 אבל גם מבוגרים יותר משתלבים במסלול המלא (3 ימים בשבוע).