לימודי ציור מנשר - אמנות-שני-דיכנר
צור קשר

חדשות מחלקת קולנוע אוקטובר 2019

יש במה להתגאות! מנשר חוגגת 15 שנות קיום, ואתמול התבשרנו על זכייתו של אורן גרנר בוגר ומרצה במחלקת הקולנוע : סרטו "אפריקה" גרף במשותף את פרס הסרט העלילתי הטוב ביותר בפסטיבל חיפה, כמו גם את פרס סרט הביכורים הטוב ביותר, ופרס השחקן הטוב ביותר (לאביו מאיר גרנר)!!!

לכתבה בוואלה על זכייתו של אורן

gerner web copy

ועוד בוגר מנשר, תומר שושן, שסרטו "עין לבנה" על אדם מוצא את אופניו שנגנבו ומסתבר שעתה הם שייכים למהגר עבודה. המסע הנואש להחזרתם מתחלף בניסיון להישאר אנושי. בהפקת בוגרת מנשר (והעורכת ומרצה:) שירה הוכמן וקובי מזרחי, זכה בפרס הסרט הקצר העצמאי הטוב ביותר בפסטיבל חיפה!!

film2 web

ובוגרת טרייה, עמליה בנאי, שהשתתפה בפיצינג חיפה עם סרט הגמר שלה "הגיטרה של צרלי" וזכתה בפרס הראשון בתמיכת קרן גשר!!

הסרט נע בין דרמה-מוסיקלית, טרגדיה-מדע בדיונית, אמריקה פוגשת את הרי ירושלים. ובעקר סיפור על אישה שלא מוכנה לוותר על התקווה שבנה ישוב אליה.

Amalya Banay web

זה לא מובן מאליו, שמנשר מצליח, שנה אחר שנה, לזכות בכל כך הרבה סרטים והערכה, לסרטים, וגם לעבודות האמנות, הצילום, האנימציה והתקשורת החזותית של הבוגרים, עם האג'נדה המיוחדת למנשר שנעה בין החברתי לפוליטי ומדגישה את האחר והכואב והלא שגרתי שבחיינו, בטיפול שחושף בחמלה אך באכזריות, ברגישות אך בעוצמה, את האנשים הקרובים והרחוקים והמקום ושאנחנו חיים בו.