לימודי ציור מנשר - אמנות-שני-דיכנר
צור קשר

חדשות מח' קולנוע אפריל 2022

ART

ההרשמה לשנת הלימודים תשפ״ג בשיאה!

הירשמו באתר, התקשרו או שלחו מייל והשאירו פרטים
03-688-7090 | [email protected]

רגע לפני עונת הפסטיבלים, הנה כמה ידיעות משמחות במחלקה לקולנוע:

⭐ סרטה של דפנה מירו, בוגרת מחלקת הקולנוע ומרצה לוידיאו ארט, "ברבור על גדות הירקון", זכה במקום הראשון בתחרות הסרטים הקצרים בפסטיבל אפוס! כדאי לציין שגם סרט הגמר של דפנה, "מכובסת" זכה במקום ראשון בפסטיבל אפוס בשנת 2015!

תקציר הסרט "ברבור על גדות הירקון": בגיל 41, נועל ברנד את נעלי הפוינט הישנות כדי לרקוד בפעם האחרונה את הסולו "מות הברבור". דוקו-דאנס המאתגר תפיסות בינאריות על מגדר ועל החיים עצמם.

FILM4 1

⭐ זוכה פסטיבל חיפה, וגורף שבחים בפסטיבל טרייבקה ופסטיבל ונציה, "נשים מתות מהלכות" סרטה עטור הפרסים של בוגרת מנשר הגר בן אשר בבתי הקולנוע.

"מלבד הדגש על רגעי החסד המניעים את העלילה של כל אפיזודה, ניכר שבן אשר בחרה להתמקד בנשים נידונות למוות גם משום שהן מייצגות עמדה של אין מוצא וייאוש מוחלט. אי אפשר להקל על ייסוריהן של אלה שנגזר עליהן למות, ולמרות זאת, בניגוד להגיון, כאשר מישהו בסביבתן מישיר אליהן מבט, ומעניק להן תשומת לב, שהיא הנדיבות בהתגלמותה, הן חוות טרנספורמציה רוחנית. ההבדל הוא בין למות בייסורים לבין למות בייסורים עם אהבה, ולאהבה הזאת יש משקל רליגיוזי – היא מעשה שהאלוהי ניכר בו"- ביקורת מתוך עיתון הארץ.

 

FILM4 2

⭐ "אפריקה" סרטו עטור הפרסים של בוגר ומרצה מנשר, אורן גרנר יוצא להקרנות בארצות הברית! שאפו!

FILM4 3

⭐ מגיעים איחולי הצלחה, לבוגרת מנשר, תמר גורן שהפרויקט שלה "סבתא שלי רוצחת?!" התקבל לרזדנסי היוקרתי ע"ש רונית אלקבץ. מאחלות בהצלחה ומחכות לראות את הסרט!

FILM4 4

 

רוצים לשמוע על מסלול הלימודים?
התקשרו, שלחו מייל או לחצו על הלינק והשאירו פרטים
03-688-7090 | [email protected]

 

 

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות