לימודי ציור מנשר - אמנות-שני-דיכנר
צור קשר

חדשות מח' קולנוע חורף 2024

ART

רוצים ללמוד איתנו בשנה הבאה? ההרשמה החלה

הירשמו באתר, התקשרו או שלחו מייל והשאירו פרטים 03-688-7090 | [email protected]

  🏆 ברכות לבוגרת מנשר ענבר חורש, על סרט שכתבה Aunque es de Noche זוכה בפרס הGoya הנחשב על סרט קצר הטוב ביותר! בטקסי האקדמיה הספרדית לקולנוע. מחכות ומצפות לראותו באקרנים בארץ!

FILM21

 

🏆 זכיית סרט הגמר הדוקומנטרי '88 אהובתי' של בוגרת מנשר יאנה ריאחי, במקום הראשון בפסטיבל סולידריות.

 כשיאנה עבדה על הפרויקט ידענו שיש לו חשיבות חברתית ותרבותית, בימים אלו ניתן לומר שהוא סרט שניבא את העתיד לבוא, יאנה באומץ רב העזה להצביע על אירוע בודד, כאילו שולי, השינוי שעוברת תחנת הרדיו האהובה 88FM ולהראות בעזרתו את השינויים שעוברת החברה בישראל תחת מנהיגיה.

שמחים שגם בפסטיבל ראו את אומץ הלב היצרתי של יאנה.

נימוקי השופטים:

"הסרט סוחף את הצופים למאבק אזרחי, תרבותי ופוליטי ביושרה והגינות מקצועית. היוצרת מעבירה בסרט את הקסם הייחודי של התחנה המוזיקלית הנאבקת על שימור אופייה הרב גוני מתך עמידה איתנה על זכות הציבור לשידור עצמאי."

FILM2 2

"הבשורה ע"פ אלן" סרט הגמר התיעודי של בוגרת מנשר ירדן מלכה שהוקרן בבכורה בדוקאביב והוקרן בפסטיבל הסטודנטים והסטודנטיות בתל אביב, התקבל לתחרות הסרט הקצר בפסטיבל קולנוע רוחני.

הזדמנות לצפות בסרט הנפלא הזה!

 תקציר: מסע בעקבות האמונה שמתחיל בכוכבים וחזרה לקיבוץ. אלן עזב את הכל ליותר מעשור וחי חיים רוחניים בגרמניה עד שיום אחד חזר הביתה. בניסיון להתקרב לסבא שלא היה לה, היוצרת מחזירה את מבטו אל מי שנשארה מאחור. יחסים עדינים נשזרים בין משפחה לאמונה".

 

יום חמישי, 29/02 בשעה 17:30, סנימטק תל אביב.

לרכישת כרטיסים לחצו כאן

 רוצים לשמוע על מסלול הלימודים? התקשרו, שלחו מייל או לחצו על הלינק והשאירו פרטים 03-688-7090 | [email protected]

 

FILM8 3