המכללה לאנימציה

 המכללה לאנימציה במנשר לאומנות

המכללה לאנימציה במנשר לאומנות מזמינה אתכם להירשם אל תוכנית לימודים בת 4 שנים לתואר ראשון במדעי הרוח מטעם האוניברסיטה הפתוחה, וכן בוגר מנשר באנימציה. מדובר בתוכנית מרתקת עדכנית ומקיפה המועברת על ידי מרצים מנוסים שהינם יוצרים מובילים, הפותחת את הדלת להשתלבות במגוון גופי הפקה ושידור המתמחים בהפקת סרטי תדמית, אפליקציות, סרטי ילדים, סרטי הדרכה, טלוויזיה ועוד.

מטרת תוכנית הלימודים היא להביא את הבוגרים לרמה של יוצרי אנימציה בעלי יכולות אומנותיות גבוהות, הבנה נרחבת בתחום ושליטה מצוינת בתוכנות, בטכניקות, במדיה ובשפה המיוחדת של התחום. תוכנית הלימודים לצד תחומי האומנות הקלאסיים כגון צילום, פיסול, איור, ציור ורישום – כבר משנה ראשונה עוסקים הסטודנטים בעשיה של אנימציה – קלאסית, סטופ מושן וממוחשבת. כמו כן שמה התוכנית דגש רב על מיומנויות בטכנולוגיות דיגיטליות ונוספות הרלוונטיות לאנימציה.

כמה מילים על הלימודים

הלימודים במכללה לאנימציה נפרשים כאמור על פני 4 שנים, ומשלבים בין עבודה מעשית, סדנאות רעיוניות ותיאוריה. בין היתר עוסקים הסטודנטים בבימוי ויצירה אופייניים לאנימציה כגון פיתוח סטוריבורד ותסריט, יצירה ואפיון של תנועה, עיצוב סביבה ודמות, שליטה בתוכנות ככלי עבודה, ופיתוח של שפה אישית. הלימודים מתמקדים הן באנימציה הקלאסית והן בממוחשבת, לרבות אנימציה לקולנוע, לפרסום, לאומנות, בדו ובתלת מימד. בתוך כך, הסטודנטים יכולים לבנות לעצמם מסלול אישי המתאים לנטיות ליבם וכישוריהם, תוך שילוב סדנאות ממחלקות אחרות במכללת מנשר.

מדוע ללמוד אנימציה במנשר לאומנות

המכללה לאנימציה במסגרת מנשר לאומנות היא כתובת מצוינת ללימודים בגלל מספר יתרונות מהותיים. ראשית, קבלת תעודת הבוגר של מנשר פותחת דלתות בזכות המוניטין המצוין של המכללה בקרב גורמי מקצוע ומביני דבר. המוניטין המצוין של המכללה ניכר בין היתר בסרטים שמפיקים הבוגרים, המשתלבים בפסטיבלים ברחבי העולם וכבר זכו בפרסים, וכן בשיעור גבוה של בוגרים שהשתלבו בהצלחה בתעשיית האיור, העיצוב והאנימציה בארץ.

בנוסף, המסלול המיוחד מספק מענה מצוין גם לסטודנטים המעוניינים ללמוד לתואר ראשון במדיה, בתקשורת וכדומה במסגרת האוניברסיטה הפתוחה. הלימודים עצמם מועברים כאמור על ידי יוצרים בעלי שם בתחומם, המספקים ליווי אישי וקרוב לכל סטודנט. זאת בזכות לימודים בקבוצות קטנות ואינטימיות המאפשרות היכרות אישית, של עד עשרים משתתפים בכל קבוצה של סדנאות יצירה, ועד ארבעים משתתפים בהרצאות – מה שגם מאפשר את העמקת הדיון והלמידה.

כאמור, כל סטודנט יכול לבנות לעצמו מסלול אישי בו הוא משלב קורסים ממחלקות אחרות, על כל המשתמע מכך מבחינת העשרה, חילופי רעיונות, הרחבת הידע ופיתוח היצירתיות. כל זאת, באווירה תומכת ומעודדת את רוח היצירה החופשית, ועם ציוד טכני ברמה הגבוהה ביותר.

לפרטים נוספים והרשמה

מעוניינים בפרטים נוספים על לימודים במכללה לאנימציה? רוצים לדעת איך נרשמים, מהו שכר הלימוד ומהם תנאי הקבלה? מבקשים לקבל עוד מידע על המרצים, על מבנה תוכנית הלימודים והקורסים? אם כן, תוכלו לקבל מידע רב דרך האתר של מנשר לאומנות, וכמובן שאתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 03-6887090, לקבל מידע ראשוני ולקבוע פגישת יעוץ ללא תשלום.

המכללה לאנימציה
שינוי גודל גופנים
ניגודיות