בית ספר לגרפיקה

העיצוב הגרפי עוסק בשילוב בין טקסט לתמונה על מנת להעביר מסר או תוכן מסוים. בעשורים האחרונים תפס תחום זה תאוצה עקב כניסתם של מחשבים ותוכנות מחשב ייעודיות לתחום, מה שפתח עבור המעצבים הגרפיים אפשרויות רבות. אם בעבר המעצבים התמקדו, בעיתונות הכתובה, עיצוב כרזות, ספרים ושלטים הרי כיום נוספו ענפים רבים לתחום כגון: עיצוב אתרי אינטרנט ואפליקציות, עיצוב ממשקים לטלוויזיה, עיצוב ממשקים למערכות מורכבות, ממשקים וירטואליים, וידיאו אנימציה, עיצוב משחקי מחשב ועוד. שוק התעסוקה כיום, משווע למעצבים איכותיים והאפשרויות לפיתוח קריירה בתחום הן רבות מאוד. ניתן למצוא מעצבים גרפיים במשרדי פרסום, חברות הייטק, בעיתונות הכתובה והדיגיטלית, בחברות מסחריות. רבים מהמעצבים עובדים כעצמאים או פרילאנסרים.

עיצוב גרפי – מחיר מומלץ לצרכן

אחד השיקולים החשובים ביותר העומדים בפני סטודנט שמתעתד ללמוד עיצוב גרפי הוא היום שלאחר הלימודים. מרבית מקומות העבודה מחפשים מעצבים עם ניסיון וכאשר מעסיק מחפש מועמד ללא ניסיון הוא מעדיף שהמועמד יגיע מבית ספר בעל מוניטין ושהסטודנט סיים קורס עיצוב גרפי מומלץ עם תיק עבודות מרשים ומגוון. כאשר אתם מבררים על קורס עיצוב גרפי, מחיר הלימודים הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר, אך חשוב לזכור שכאשר לומדים במקום מקצועי ואיכותי, יש יתרון עצום בקבלה לעבודה ומכאן שניתן להחזיר את ההשקעה הכספית ביתר קלות מאשר בלימודים במקום פחות רציני.

תואר ראשון במסלול מיוחד

בנוסף לחשיבות של הרבה שמעסיקים וחברות מקנים למקום הלימוד של המועמד לעבודה, במקומות רבים כיום, סף הכניסה (במיוחד במשרות ציבוריות) הוא תואר ראשון. החשיבות לכך עולה כאשר הסטודנט מעוניין להמשיך ללימודים לתואר שני. תעודה בעיצוב גרפי ובנוסף לו תואר ראשון יפתחו בפניכם דלתות רבות בעולם התעסוקה. כחלק מתוכנית הלימודים האקדמאים של לימודי תקשורת חזותית במסגרת בית ספר לעיצוב גרפי, ניתן לשלב את הלימודים ב'מנשר' עם לימודי תואר BA של האוניברסיטה הפתוחה. מסיימי 4 שנות לימודים ב'מנשר' במסלול לתואר זכאים לתעודת B.A במדעי הרוח והחברה של האוניברסיטה הפתוחה ולתעודת גמר של 'מנשר לאמנות'.

אם אתם מתעניינים בלימודי עיצוב, מחפשים בית ספר לגרפיקה ומתלבטים היכן כדאי ללמוד – אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר, להגיע לקמפוס המדהים שלנו בתל אביב ולשוחח עם היועצים והסטודנטים שלנו. 'מנשר לאמנות' הינה מכללה ללימודי אומנות ועיצוב, מרכז תרבות פעיל, תוסס ופתוח הכולל גלריה לאמנות ואולם הקרנות המקיים כנסים, סימפוזיונים, הרצאות, הקרנות מיוחדות והצגות ניסיוניות במרכז תל-אביב. נשמח אם תתקשרו אלינו לטלפון: 03-6887090 או צרו איתנו קשר כאן.

בית ספר לגרפיקה
שינוי גודל גופנים
ניגודיות