קורסי ערב
כניסת סטודנטים
03-6887090

קורסי ערב

קורסי ערב מקצועיים ויחודיים במגוון תחומים ובהיקף שנתי !

 

לימודי הערב במנשר נועדו לתת מענה לכל מי שמבקש לימודים רציניים ומעמיקים אך אין לו הזמן או היכולת להיכנס למערכת לימודים מלאה של 3-4 ימים בשבוע במשך היום. תוכנית הלימודים מגוונת ועשירה, וכוללת קורסים בתחומי הצילום, הכתיבה, האמנות, העיצוב והקולנוע. קורסי הערב במנשר מעניקים למשתתפים חוויה של מפגש ויצירה בליווי מנחים ואנשי מקצוע בתחומי האמנות השונים - אמנים, צלמים, קולנוענים, מעצבים וסופרים החברים בסגל ההוראה של מנשר. ניתן להרשם לקורסים יחידים או להרכיב תכנית דו שנתית עשירה – שני קורסים בשבוע, לאורך שנת לימוד אקדמית - 26 מפגשים בכל קורס, החל מסוף אוקטובר.

 מחזור קורסי הערב הבא ייפתח באוקטובר 2017
 מספר המקומות בכל קורס מוגבל, מהרו להרשם !!
 

 


צילום

קורסי הצילום של מכללת מנשר הם הכתובת המתאימה לכם. בין אם זה קורס צילום למתחילים, קורס למתקדמים, או מסלול לימודי דו-שנתי, כל אחת מהאפשרויות האלו היא הזדמנות עבורכם ללמוד על עולם הצילום ולממש את היכולת האישית שלכם באמצעות המצלמה שברשותכם.

אנחנו מציעים את קורסי צילום המקיפים ביותר בתחומם !! ניתן להרשם לקורס אחד או למספר קורסים במקביל - הרשמה ליותר מקורס אחד מזכה בהנחה. בסיום השנה יוצעו לבוגרים קורסים מתקדמים או אפשרות להשתלב במסלול הלימודים המלא לתואר ראשון.
קורסי הערב שלנו שווים בתוכנם, באינטנסיביות, ברמה ובניקוד - לאלה הנלמדים במסלול המלא, ולסטודנטים שיעברו למסלול הלימודים המלא - יוכרו כל הקורסים וכל נקודות זכות שנצברו עבורם. 

קורסי הצילום שייפתחו במועד הקרוב:

 

קורסי אומנות ועיצוב

קורסי הציור, האיור והעיצוב גרפי של המכללה מאפשרים לכל מי שרוצה לרכוש את הידע המתאים לעשות זאת במסגרת לימודית ברמה גבוהה, תומכת ומקדמת. הלימודים במנשר מועברים על ידי מיטב המרצים והמנחים, בעלי ניסיון רב מאד וידע רב. קורסי האומנות והעיצוב מציגים תחומים שונים של עשייה ויצירה והם מקום לביטוי אישי, לחשיפה רבה ולניצול הכלים הטכניים הרבים, המוצעים במהלכו של כל שיעור.

maya perri Sketch

סדנת איור

 

 


 

סדנאות כתיבה

1. סדנת כתיבה יוצרת – 3 ש"ש, 26 מפגשים 
מועד: ימי שני 18:30 ועד 21:30.

2. קורס יסודות שירה - 3 ש"ש, 26 שבועות
מועד" ימי ב' 18:30-21:00

3. קורס יסודות תסריט – 3 ש"ש, 26 מפגשים
מועד: ימי ג' 21:00-18:30

4. סדנת כתיבה יצירתית למתקדמים – 3 ש"ש, 26 מפגשים
מועד הקורס: ימי ג' 21:00-18:30

5. קורס תסריט למתקדמים – 3 ש"ש, 26 מפגשים
מועד הקורס: ימי ד' 21:00-18:30

*ייתכנו שינויים


 

קורסי קולנוע

חולמים להיות בימאים או תסריטאים? בימאים ותסריטאים מתחילים מוזמנים לקבל את הידע המקצועי ואת הכלים המקצועיים לעבודה בתחום הקולנוע. אם גם אתם מחסידיה של יצירת הקולנוע האיכותית ורואים את עצמכם מגשימים את עצמכם בתחום, אנו, במכללת מנשר, מזמינים אתכם ללמוד במגוון קורסים. קורסי הקולנוע במכללת מנשר מציעים למשתתפים להחשף לעולם היצירה הקולנועית. ללמוד מאנשי מקצוע כיצד לכתוב תסריט, מהם יסודות הבימוי הקולנועי וכיצד מתבצעת עריכה של סרטי קולנוע בתוכנת העריכה הנפוצה ביותר הנמצאת בשימוש תעשיית הקולנוע. הקורסים שנתיים בהיקף של 26 מפגשים מאפשרים למשתתפים לעבור תהליך לימוד עמוק ויסודי.

 

  


 

הכרה בלימודים

הקורסים מוכרים כשווים לאלה הנלמדים במסלול המלא. מי שיבחר לעבור בשלב כלשהו למסלול המלא - יוכרו כל הקורסים ונ"ז שצבר בלימודי הערב.  תלמידי הערב יכולים להשתלב בלימודי היום העיוניים של 'מנשר', ובסיום השנה יוצעו לתלמיד קורסים למתקדמים או האפשרות להשתלב במסלול לימודי היום המלא. קורסים לתואר אקדמי: ניתן להרשם גם לקורסים של האוניברסיטה הפתוחה המתקיימים ב'מנשר' בכל סמסטר.
תעודה - בצבירת 72 נ"ז יקבל הסטודנט תעודת 'אומן מנשר' בתחום הנלמד.

תמיכה ושירותים:

תלמידי הערב נהנים מגישה למתקני בית הספר - כיתות המחשבים, חוות המחשבים, כיתות הלימוד, סטודיו לצילום, חדרי הדפסה והמעבדה הדיגיטלית וכן מעזרה של התומכים השונים בין השעות 17:00 – 21:30 בכל יום.
הקצאת ציוד מ מחסן המכללה אפשרית בהתאם לקורס הנלמד.

מדיניות המחירים
*  מחיר כל קורס כולל דמי הרשמה ושימוש בציוד ובמתקנים המיועדים לקורס
*  מחירי הקורסים מצוינים בצמוד לתיאור הקורס
*  הנחה ניתנת לנרשמים למספר קורסים: 
     7% הנחה לשני קורסים
     13% הנחה לשלושה קורסים
     18% הנחה לארבעה קורסים
באתר מנשר מופיע תקנון לימודים + מדיניות החזרים במקרה של ביטול (לפני או במהלך הלימודים). 
התקנון מחייב מרגע התשלום בפועל (גם אם נעשה טלפונית)

יצירת קשר ובירורים
לפרטים נוספים, בירורים ושאלות ניתן לפנות למזכירות המכללה בטלפון: 03-688-7090, ובמייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
בנוסף ניתן לפנות ישירות ובכל שאלה לרכזת לימודי הערב, רונית ידעיה במייל - This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  תוך ציון שם ומספר טלפון ליצירת קשר. 

נא מלא/י פרטיך, ונחזור אליך בהקדם

לימודים מלאים
קורסי ערב