חדשות מחלקת צילום נובמבר 2019

שנת הלימודים נפתחה בסערה והביאה איתה את רוח חדשה של יצירה ועשייה! הסטודנטים מילאו את המסדרונות והכיתות ובמרץ רב התחילו בלימודים ויצירה. מרגשששש! בואו נספר לכם קצת על מה שקרה פה בחודש האחרון ומה שהספיקו גם הבוגרים שלנו לעשות.

<< תערוכה 'אני רואה משהו / Ich sehe was' >>

תערוכה שהיא סיכום של שיתוף פעולה של המחלקה לצילום עם האקדמיה לאמנויות בשטוטגרט (גרמניה). הפרויקט הנהדר הזה, בחסות מכון גתה, נולד בשנה שעברה והסתיים השנה בתערוכה בגלריה מנשר, שמציגה את עבודות הסטודנטים הישראלים והגרמנים. מה שהתחיל בביקור של הסטודנטים שלנו בגרמניה, המשיך בביקור של הסטודנטים מגרמניה אצלנו והיה הזדמנות נהדרת לכולם לפגוש ולהכיר שפה ותרבות חדשים.

תערוכה4 תערוכה3
תערוכה2 תערוכה1

<< מסיירים עם הסטודנטים מגרמניה ברחבי ישראל >>

הביקור של סטודנטים גרמנים בארץ היה הזדמנות מצויינת לראות ביחד איתם אמנות ישראלית, לדבר על ארכיטקטורה (באוהאוס) ולאכול ביחד אוכל טוב. בקיצור-עשינו חיים!

סיור1 סיור2
סיור4 סיור3

<< ארוע פתיחת שנה 2019!!! >>

בכל שנה, רגע לפני שמתחילים, אנחנו מקדישים זמן לקבל את הסטודנטים החדשים באירוע שכולו לכבודם: מפגש ושיחה עם כל ראשי המחלקות במכללה, מפגשים עם בוגרים שמספרים על עבודתם ועל חוויית הלימודים שלהם ובעיקר-שוברים את הקרח ומתחילים ברגל ימין את הלימודים! 

פתיחה1 פתיחה2

פתיחה3

<< מסיבת האלווין במנשר!! >>

לא רק לימודים. מה שהתחיל בתור רעיון קטן ומשוגע, קרם עור וגידים והפך לערב של תחפושות, תפאורה מושקעת ופאן קריפי משהו… הפקה: שני דיכנר. צילום: דן יוספי.

מסיבה1 מסיבה2
מסיבה3 מסיבה4

<< נמרוד גרשוני בתערוכת יחיד >>

נמרוד גרשוני, בוגר המחלקה לצילום, והיום כבר מורה במחלקה, מציג תערוכת יחיד במרכז לאמנות עכשווית בערד. תערוכה שמדגימה את יכולותיו המרשימות של נמרוד בבניית חלל ויצירת עבודות וידאו שמגיבות ומפעילות את הצופים. בין העבודות: פולי – מחזמר קצר שנכתב למסך מתנועע, 'ים האהבה' – קאבר ללהיט הקסטות של שנות ה90 בביצוע של משה כהן, מילים של ג'קי עובד ולחן עממי טורקי. שירה ונגינה נמרוד גרשוני תוספות, עיבוד ומיקס דניאל סלבוסקי.

גרשוני1 גרשוני2

<< רחל אניו בגלריה אלפרד >>

רחל אניו סטודנטית בשנה ב' במחלקה לצילום, חברה ב"קולקטיב ביתא", קבוצת אמנים רב-תחומית, הציגה בתערוכה בגלריה אלפרד עבודה משותפת לה ולאמנית נוספת- עדן יילמה. על העבודה: "העבודה נוצרה בהקשר ישיר לאירועי המחאה האחרונים כנגד האלימות המשטרתית. העבודה זועקת את כאבם של המופלים והנפגעים באופן שיטתי ע"י המשטרה ומציגה את הצד הפגוע בפרספקטיבה שונה מזו שהורגלנו לראות בתקשורת".

רחל נובמבר3 רחל נובמבר2

<<מיכאל ליאני פיינליסט פרס מיתר >>

ברכות חמות למיכאל ליאני, בוגר המחלקה ומהשנה גם מרצה מן המניין, שנבחר להיות בין 20 הפיינליסטים לזכות בפרס מיתר. עבודתו של מיכאל תוצג בפסטיבל הצילום הבינלאומי ואנחנו מחזיקים לו אצבעות שיזכה בפרס! ❤❤❤

ליאני נובמבר1

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות