לימודי ציור מנשר - אמנות-שני-דיכנר
צור קשר

חדשות מח' צילום ספטמבר 2021

PHOT9 1צילום: אילן כרמי. בוגר המחלקה לצילום.

תערוכת הבוגרים הנפלאה של המחלקה לצילום הסתיימה ואנחנו כבר נערכים לקראת השנה הבאה. הסטודנטים /ות עבדו קשה כל השנה: צילמו, ערכו והדפיסו במעבדות ובחדר החושך, וזו הזדמנות להראות לכם קצת מכל העשייה הזאת. וכמובן – לברך את הבוגרים והבוגרות שלנו שממשיכים להציג ולהשתתף בתערוכות כל הזמן!

אל תשכחו לעקוב אחרינו גם באינסטגרם ובפייסבוק

מרצים ומרצות חדשים במחלקה לצילום

בכל שנה אנחנו קולטים בשמחה מרצות ומרצים חדשים לצוות ההוראה שלנו, הנה הצצה ראשונה למי שיצטרפו אלינו השנה

PHOT9 2

אורית רף צלמת ואמנית וידאו ארט תלמד בשנה הבאה את סמינר הצילום שלנו ותנחה את הסטודנטים בשנה הרביעית ביצירת פרויקט הגמר ולקראת תערוכת הגמר. בתמונה: עבודתה של אורית מתוך הפרויקט "טרם" (PRIMING) העוסק בהתחקות אחרי חללים המתוארים ביצירות ספרותיות על ידי יצירתם בהדמיה מלאכותית.

PHOT9 3

מאיה סמירה צלמת ואמנית וידאו ארט ובוגרת מנשר. תלמד בשנה הבאה קורס בנושא צילום נוף טעון שיעסוק בחיבור בין מסורת צילום הנוף לתכנים עכשוויים: אישיים, חברתיים ופוליטיים. בתמונה, עבודתה של מאיה מתוך פרוייקט שצולם בגבול מצרים.

PHOT9 4

יונתן בלום צלם פורטרטים למגזינים ועיתונות, ילמד בשנה הבאה קורס בצילום פורטרט "און לוקיישן". כיצד בוחרים את המקום והאווירה הנכונה לצילום דמות? איך בונים תאורה שתשרת את הצילום ואיך כל זה משתלב עם הסביבה? בתמונה: הסופרת הגר ינאי בצילום של יונתן עבור 'ידיעות אחרונות'.

לפגישת יעוץ: 
03-6887090  minsharart@minshar.org.il

בוגרים ובוגרות מציגים

מיכאל ליאני  בוגר המחלקה לצילום ומרצה בה, הוא הזוכה בפרס קרן משפחת אוסטרובסקי בפסטיבל הקולנוע הבינלאומי, ירושלים, בתחרות לאמנות וידאו וקולנוע ניסיוני על סרטו 'בא הביתה'

PHOT9 5

PHOT9 6

 

מתעניינים בלימודי צילום? רוצים ללמוד אצלנו בשנה הקרובה?

התקשרו או שלחו לנו מייל ונשמח לספר לכם ה-כ-ל!

03-688-7090 | minsharart@minshar.org.il

תערוכה קבוצתית של בוגרי מנשר בגלריה של המכללה באוצרותם של רוני גריפית ועומר שחר גם הם בוגרי מנשר! כיף גדול לחזור ולפגוש את הבוגרים שלנו ועוד יותר כיף לראות אותם יוצרים ומציגים.
מנשרים – גלריה

PHOT9 7 מנשרים2

גינת סלמן ואייל אגיבייב מתוך התערוכה 'מנשרים'

רוצים לשמוע עוד על מחלקת הצילום שלנו, התקשרו או שלחו מייל: 
03-6887090  minsharart@minshar.org.il

אל תשכחו לעקוב אחרינו גם באינסטגרם ובפייסבוק

 

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות