לימודי ציור מנשר - אמנות-שני-דיכנר
צור קשר

חדשות מחלקת אמנות ספטבמר 2021

מורים חדשים במחלקה לאמנות

אנחנו מתחילים להתכונן ולהתרגש לקראת שנת הלימודים החדשה. הנה הצצה אל המורים החדשים שמצרפים אלינו השנה, ולקורסים שהם מבשלים.

ART9 1מיטל כץ-מינרבו (צילום:מיגל וילה-לובוס)

מיטל כץ-מינרבו תנחה את הסטודנטים בשנה ד' בסמינר האמנות. "במהלך הקורס נבנה את פרויקט הגמר המסכם את הלימודים ופותח דלת אל עולם האמנות האמיתי", היא אומרת. "נעשה זאת עם דגש על תהליך של מחקר עמוק והדרגתי, בשימת לב לפרטים ולתפישת העולם האישית של הסטודנטיות/טים". תוכלו לפגוש את עבודותיה של מיטל בימים אלה ממש בתערוכתה Landscape with Peacock בגלרית המדרשה בתל אביב. למטה – עבודה של מיטל כץ-מינרבו

ART9 2

ההרשמה לשנת הלימודים תשפ"ב במחלקה לאמנות בעיצומה!

צוקי גרביאן ילמד קורס מושגי רישום לסטודנטים בשנים המתקדמות. הקורס יעמיק את היכולת להתבונן במציאות, לפענח אותה ולתרגם אותה לנייר, ויעודד לחשוב ולבדוק את מקומו של הרישום כמדיום אמנותי עצמאי וחי.

למטה: שני רישומים מהסדרה פנטימנטו, צוקי גרביאן

ART9 3 ART9 4

שי-לי הורודי תלמד השנה את קורס המיצב.

הקורס יתמקד בשתי שאלות גדולות: אילו מרחבים יכולה אמנות לחולל? ואיזו אמנות מחוללים המרחבים בהם אמנות נוצרת ומוצגת? "סטודנטים יסיימו את הקורס אמיצים יותר משהיו כשהתחילו אותו, עם הכלים הדרושים בשביל לפתח חזון אמנותי ולדרוש מקום לאמנות בעולם", אומרת הורודי.

תוכלו לפגוש בעבודותיה של הורודי בתערוכה 'נונפיניטו' שמוצגת בימים אלה בארטפורט

ART9 5

למטה: תיעוד של הפסל "אישה כחולה עם פות ירוק אדמדם", שי-לי הורודי, גלריה דביר

ART9 6

מתעניינים בלימודי אמנות?
רוצים ללמוד אצלנו בשנה הבאה?
03-688-7090
[email protected]

דיה בלזר תלמד קורס עקרונות פיסול. הקורס יעסוק בסוגיות של חומריות מול צורה, של זמן ופעולה מול אובייקט קבוע, וביחסים שבין אובייקט-חלל-אדם. במקביל לעיסוק בסוגיות של פיסול, מיצב ואמנות, הקורס יקנה מיומנויות וטכניקות שנועדות להרחיב את טווח היכולות הפיסוליות של הסטודנטיות.ים

ART9 7

למטה- No.2, 2017 Head Piece
עבודה של דיה בלזר

ART9 8

 

וחידוש אחרון חביב לשנה זו, אבישי פלטק ילמד עקרונות ציור. "מציירים בשביל להגיע למקום חדש שאף פעם לא היינו בו, לא משנה באיזה סגנון, כמו לטייל למקומות שונים בעולם (בלי לצאת מהכיתה) וכדאי לנסות מה שאוכלים שם (ולהשאיר את הפלאפל בבית)", הוא אומר, "נעבור בשנה ובכל עבודה, דרך מנעד של רגשות בתקווה שנגיע לשלב הזה שהציור כבר אומר לך מה לעשות. החיים מורכבים מאינסוף פרטים, וציור זה תמיד הפשטה, לכן בכלי הזה יש כל כך טעם. בסופו של דבר זה חקירה, זה אינטימיות".

ART9 9
מאחלים שנה של התחדשות, יצירה, גילוי וחקירה לכל המורים, החדשים והוותיקים, לסטודנטים שלנו ולבוגרים!
רוצים לשמוע עוד על מסלול הלימודים במחלקה לאמנות?
פשוט לחצו על הקישור שמופיע ממש כאן 
השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם 🙂