לימודי ציור מנשר - אמנות-שני-דיכנר
צור קשר

מה קורה בקיץ במנשר?

התחדשות לקראת שנת הלימודים הקרובה: נעם ונקרט נכנסת לתפקיד ראש המחלקה לאמנות, וגילי סיטון לתפקיד אוצרת גלריה מנשר.

השתיים מחליפות את מיקה מילגרום שנסעה לפריז לצורך הפקת יצירה חדשה.

נעם ונקרט PICנעם ונקרט (צילום: שרון קנה)

ונקרט היא אמנית המשלבת בעבודתה ציור, מיצב, ציור דיגיטלי ופעולות השתתפויות. היא מלמדת ציור במנשר בחמש השנים האחרונות. ונקרט היא בוגרת אוניברסיטת תל אביב (2005), המדרשה לאמנות (2009) ותכנית התואר השני בבצלאל (2012).

"אני נרגשת מהזכות שנפלה בחלקי להוביל את המחלקה לאמנות במנשר. זה המקום להתמקצע בו באמנות בתל אביב, בלב הזירה בה האמנות נוצרת ומוצגת", אומרת ונקרט בתגובה למינוי. "הסטודנטים מגיעים אלינו מרקעים שונים, בגילאים שונים. מי שיש לו את התשוקה והכישרון לעשות אמנות מוצא את דרכו אלינו, והגיוון האנושי הוא חלק ממה שהופך את המחלקה הזאת ואת העבודה עם הסטודנטים למרתקת. אני רואה את עיקר תפקידי בדיאלוג עם הסטודנטים ויצירת סביבה מיטבית להתפתחותם האמנותית, כך שקולם הייחודי ישמע ויהדהד בתרבות הישראלית".

GILI SITON PICגילי סיטון (צילום: ניצן קרימסקי)

גילי סיטון היא כתבת, מבקרת, אוצרת וחוקרת של אמנות עכשווית, ומאחוריה עשר שנות ניסיון במגוון תפקידים בתחומי האמנות, הכתיבה, האוצרות והחינוך.
מלבד היותה אוצרת, גילי סיטון היא חוקרת של תרבות חזותית ומלמדת תולדות האמנות במנשר לאמנות. היא עורכת ראשית של מגזין האמנות המקוון ARToday, חברת וועד מנהל ב"עמותה לחקר אמנות נשים ומגדר בישראל", חברת צוות אוצרות ביריד האמנות "צבע טרי" לשנת 2021 ובין פרסומיה- ביקורות ומאמרים על אמנות ישראלית ובינלאומית וספר אמנית דיגיטלי "בין דימוי לתוכן: פרפורמנס ארט נשי בישראל, על עבודתה של אמנית המיצג עדינה בר-און".

ההרשמה לשנת הלימודים תשפ"ב במחלקה לאמנות בעיצומה!

ART8 1

ובינתיים, הסטודנטים במנשר יוצרים ופעילים גם כשאין לימודים. קיבצנו כמה דוגמאות. למעלה: ציור של לינה ברוך, אי שם באלפים. למטה: רישום מודל של זוהר יגיל.

ART8 2

למטה: ציורים רבי המצאה של אנסטסיה ניקולינה

ART8 3 ART8 5

ART8 4

מתעניינים בלימודי אמנות?
רוצים ללמוד אצלנו בשנה הבאה?
03-688-7090
[email protected]

ואחרונה חביבה, עידית יחזקאל החרוצה אספה מהמורים תרגילים לחופש. הנה המימוש המעניין של אחד התרגילים – ציורים רבים מתוך צילום אחד. מוזמנים לנסות בבית!

ART8 6 ART8 7
ART8 8 ART8 9

 

רוצים לשמוע עוד על מסלול הלימודים במחלקה לאמנות?
פשוט לחצו על הקישור שמופיע 
ממש כאן 
השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם 🙂