חדשות מחלקת אמנות סוף דצמבר 2019

<< ההרשמה לשנת הלימודים תשפ"א נמשכת>>

חנוכה שמח מהמחלקה לאמנות מנשר

הימים שלפני חופשת החנוכה שילבו עבודה מאומצת בסדנאות ויציאה לסיורי גלריות במסגרת השיעורים. בסדנת הפיסול הסטודנטים עסקו בליטושים אחרונים של פסלי הקלקר שלהם, בסדנת הציור התחילו לעבוד על פרוייקטים חדשים בפרומט גדול.

ART1

ART2 ART3

חדוות ציור בשיעור של שי יחזקאלי 🙂

בשיעור פיסול עם רותי דה פריס ביקרו הסטודנטים בגלריה בנימין, בתערוכה טיפולת של שחר יהלום ונגה שץ. התערוכה הופכת את חלל הגלריה לסוג של סטודיו או חלל חזרות שקוף. במהלך שבועיים מוזמן הקהל לחוות את המתרחש בסוג של בחינה של אופני פעולה חלופיים בחלל האמנות. אוצרת: נגה דוידסון.

ART4

בשיעור אמנות ושפה עם מיקה מילגרום יצאנו לסיבוב גלריות בקריית המלאכה. ביקרנו בגלריה מינוס 1 ושוחחנו על אמנות פוליטית, זמן מרחב ומקומיות. המשכנו לגלריה רו-ארט ושמענו מהאוצרת מאיה במברגר על המחשבה האוצרותית שמאחורי התערוכה הקבוצתית של אמני הגלריה בה התבקש כל אמן להציג עבודה לא אופיינית לו.

ART5 ART6
ART8 ART7

בגלריה ארט-פורט נפגשנו עם חליל בלבין לשיחה על תפירה, פיסול רך, נדודים, דרכי עבודה, הצבה וחלומות.

ART9

בשיעור סדנאות אורחים היה לנו את הכבוד והעונג לארח את תמר הירשפלד. תמר פתחה את השיעור בסקירה של תולדות הוידאו-ארט  בשבועות הבאים הסטודנטים ייצרו בהנחייתה עבודות וידאו משלהם. 

ART10

איזבלה וולובניק, מרצה לרישום מתחילים במנשר, מציגה תערוכת יחיד במסגרת אשכול התערוכות "עושות היסטוריה" במוזיאון חיפה. התערוכה תוצג למשך חצי שנה, ממליצים ללכת לראות!

ART11

וכרגיל, נסיים בעבודה של סטודנט במחלקה, הפעם עידו דקל, סטודנט שנה ב', שיעור מיצב עם ליאור גריידי.

ART12

רוצים לשמוע עוד על מסלול הלימודים במחלקה לאמנות?
פשוט לחצו על הקישור שמופיע 
בראש העמוד
השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם 🙂

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות