לימודי ציור מנשר - אמנות-שני-דיכנר
צור קשר

חדשות מחלקת אנימציה מאי 2020 – יצירות חדשות של המחלקה

ed69083f-8a61-4f5c-b572-b511497ba844

ANIM1

בעוד אנו מתכוננים לחזרה לשגרת לימודים השבוע קיימנו במנשר שיחת זום עם שני אורחים, יוצרי רשת ישראלים מצליחים: לי להב, יוצרת וכותבת לסדרות אנימציה ודין נעים שעומד מאחורי משפחת שווץ, סדרת הרשת הפרועה. בשיחה אתם עלו היבטים שונים של הפקה עצמאית, פיתוח דמויות וגם האופק הכלכלי של סדרות עצמאיות. היה מרתק! כמה מהסטודנטים שלנו עמלים עכשיו על סדרת רשת משל עצמם במסגרת הקורס "סדרות רשת" בהנחיית סיון שיקנאג'י, בשיתוף מחלקת כתיבה.

ANIM2פריים מתוך סרט שנה ב' של יותם יערי

בחדשות אלו אספר לכם על שנה ב' במחלקה. השנה השניה ללימודים היא שנה שבה מתמקדים בעיצוב והנפשת דמויות יחד עם שיפור הכלים כמעצבים וכבמאים. הקורסים הנלמדים בשנה זו: אפטר אפקטס, בימוי אנימציה, עיצוב דמויות וסביבה, תסריט ועוד.

ANIM3

פריים מתוך סרט שנה ב' של נועה חיימוביץ. סרט אימה קצר

עיצובי דמויות של תלמידי שנה ב' בהנחיית המאייר יונתן פופר. תרגילים יצירת דמות על פי סדרה קיימת ותרגיל ציור בסגנונות שונים:

ANIM4 ANIM5
ANIM6 ANIM7

מגישים: אנדרי גונצ'ר, מאיה כהן, אודיה גלאי

שיעור רישום אנטומי בזום בקורס רישום מתקדם בהנחיית האמן זיו לנצנר. גם מרחוק, כולם מציירים.

ANIM8

לרגל יום הזיכרון יוני שלמון, ראש המחלקה לאנימציה, חבר לדור בשרי, בוגר המחלקה לתקשורת חזותית מנשר שגם למד קורסים במחלקה לאנימציה. ביחד הם יצרו סרט זיכרון במסגרת מיזם של בית אביחי המספר את סיפורה של אורי אנסבכר ז"ל

עוד עבודות יפות של דור בשרי: https://www.instagram.com/dorbasharii/

ההרשמה ללימודים בעיצומה!

במחלקת אנימציה מנשר מתקיימים לימודי אנימציה מלאים של 4 שנים עם התמחות בתלת מימד, דו מימד וסטופמושן. הלימודים כוללים קורסי אנימציה, עיצוב, בימוי, תוכנות, כתיבה, עיצוב פסקול, איור ועוד.

צרו קשר לפגישת יעוץ: 03-6887090

שינוי גודל גופנים
ניגודיות