6 ציורי קיר שיכניסו את כל עולם הטבע לבית שלכם

ציורי קיר יכולים להפוך חדר על פיו אם מציירים אותם נכון. למעשה אין משהו בולט יותר לעין מאשר ציור קיר אם אתם רוצים ליצור חדר מיוחד ומושך את העין במיוחד. כאשר הציור מתכתב ביחד עם הרהיטים, האביזרים והמראה הכללי של החדר, נוצר בהחלט מראה מרשים. ישנו מגוון אינסופי של רעיונות שיכולים לספק לכם השראה עבור ציור קיר, אבל המגניבים ביותר הם אלה שמכניסים את הטבע אל תוך הבית שלכם.

יערות הכרמל אצלכם בסלון

תארו לעצמכם אתכם ישובים על הספה כאשר אתם מוקפים בעצים, בעוד קרן אור חמימה חודרת דרכם. אפשר לבחור בציור קיר של יער לפי עונות השנה: קיץ, חורף, אביב או סתיו. בכל עונה ליער ולעצים ולצמחייה שבו יש מראה שונה. כך גם מי שיבוא אליכם יידע מהי העונה האהובה עליכם.

ציורי קיר לא מהעולם הזה

אין כמו חדר שינה שמרגיש מרחף בחלל, כאשר ציור קיר של גלקסיה שלמה נפרש מאחורי המיטה ומצדדיה. אם אתם חובבי מדע בדיוני או שכולם מצחקקים שאתם מעופפים, ציור קיר של חלל הוא בדיוק בשבילכם. כוכבים, גלקסיות, פלנטות – הכול מתקבל בברכה ונוסך בחדר אווירה רומנטית ומסתורית.

חיים בג'ונגל

 

אם כשהייתם ילדים החבר הדמיוני שלכם היה מוגלי או שמקום הבילוי החביב עליכם היה הספארי, ציור קיר של ג'ונגל הוא בדיוק בשבילכם. זה קצת דומה לציור קיר של יער, רק שבציור הזה מככבים גם בעלי חיים פראיים כמו דובים, טיגריסים, אריות ונמרים. צבעים חזקים מאפיינים ציור קיר זה ומשווים לחדר אנרגיות גבוהות וחמות.

אוקיינוס רחב ידיים

אם תמיד רציתם בית עם נוף לים אבל איתרע מזלכם ואתם גרים בלב עיר סואנת, כשהדבר הכי קרוב למקור מים הוא הבריכה העירונית, אז למה שלא תיצרו לעצמכם אוקיינוס שלם או אגם מושלם בלב הבית? יש ציורי קיר שמציעים אגמים שופעים וחופים קאריביים מרעננים. ציור קיר כזה גורם לכם לשכוח שאתם חיים בעיר ולשוות אשליה של חופשה חלומית.

החיים בכפר

אז  מה אתם חיים בדירת שני חדרים קטנה בחדרה? ציור קיר בגווני עץ עשוי להפוך את החורבה שלכם ללא פחות מאשר בקתה כפרית בצבעי אור ואדמה, עם הדפסים או ציורים של עצים וחיות יער דוגמת צבאים וציפורים. זה מצד אחד מאוד דקורטיבי, ומצד שני עשוי להיראות ריאליסטית ביותר. ומה שהכי חשוב, זה יחסוך לכם את הנסיעה לצימר יקר בטירוף בצפון.

צמח לו עץ באמצע הסלון

לפעמים לא צריך יער שלם, מספיק עץ אחד, שענפיו יתפרשו ויתמתחו לאורך הקירות של פינת העבודה או פינת האוכל כדי לתת לכם את ההרגשה הנעימה והמיוחדת שאתם כמהים לה. זה יכול להיות גם עץ סוריאליסטי בצבעים כתומים, סגולים או אפילו ורודים, ואולי אפילו בצבעים מטאליים וזוהרים. כי בסופו של דבר הטבע שאתם מכניסים הביתה, הוא הטבע שלכם!

שינוי גודל גופנים
ניגודיות