קורס ציור דיגיטלי

כישרון ציור הוא נכס שחשוב מאוד לשמר ולטפח, ובניגוד למה שחושבים רבים, הכישרון הזה יכול גם לייצר פרנסה יפה מאוד. את כשרון הציור שלכם אתם יכולים לחלק בין ציור שמשמש אתכם לצרכי תחביב והנאה ובין ציור שמשרת אתכם כמקור לפרנסה. בכל הקשור לציור כמקור פרנסה, ציור דיגיטלי הוא אולי התחום שבו ניתן למצוא כיום את הפרנסה היפה ביותר ולפתח קריירה של ממש בתחום המדיה. יחד עם זאת, בכדי להתמחות בתחום זה של ציור, יהיה עליכם לעבור קורס ציור דיגיטלי ייעודי שבו תלמדו את פלטפורמת הציור הדיגיטלית על כל התוכנות והמאפיינים הברורים שלה, כך שגם תוכלו להביא לידי ביטוי את הכישרון שלכם, מחוץ לקנבס ואל תוך המסך האלקטרוני.

מהם נושאי הלימוד הנלמדים במסגרת קורס ציור דיגיטלי?

ככלל, ציור דיגיטלי הוא תחום שמתמקד פחות בכישורי ציור ויותר באופן בו יש להתאים את עבודת הציור למרחב הדיגיטלי. יחד עם זאת, ישנם קורסים המשלבים בין לימודי הציור כמקצוע בפני עצמו, ובין התאמתו למרחב הדיגיטלי ואתם בהחלט יכולים ואמורים לבחור את האופציה הנכונה יותר עבורכם. במסגרת לימודי ציור דיגיטלי תלמדו את עקרונות התחום, את המאפיינים הייחודיים של המרחב הדיגיטלי כפלטפורמת ציור, את השימושים בציור דיגיטלי וכמובן את כל הכלים הדיגיטליים העומדים לרשותכם בכדי ליצור יצירות במרחב הזה: מכשירים כמו טאבלטים, משטחי ציור למחשב, עפרון דיגיטלי סטילוס על כל המאפיינים שלו וכן הלאה, תוכנות ציור, שימוש בפונקציות הרבות של תוכנות אלה, תוכנות לעיבוד תמונה וכן הלאה.

 

היכן ניתן ללמוד את הקורס ציור / איור דיגיטלי

ובכן, השאלה הנכונה היא לא היכן ניתן ללמוד קורס ציור דיגיטלי, אלא היכן כדאי ללמוד אותו. לימודי ציור דיגיטלי מוצעים בלא מעט מכללות ובתי ספר מקצועיים בתחום האמנות, אבל רק מעטים מהם יכולים להעניק לכם את המוניטין, את הרמה המקצועית ואת השם שיכול לקדם אתכם לאחר מכן במסלול הקריירה שאתם רוצים לבנות בתחום. בחירת המכללה תשפיע גם על רמת הביצועים המקצועיים שלכם וגם על המקומות בהם תוכלו להשתלב בהמשך הדרך.

מנשר לאמנות היא מכללה, גלריה ומרכז תרבות, המציעה שורה של קורסים ומסלולי לימוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של עולם האמנות, ובכלל זה לימודי ציור דיגיטלי למתחילים ומתקדמים. במנשר לאמנות תוכלו למצוא סגל הוראה מקצועי ומיומן ותכנית לימודים מפורטת שתעניק לכם את כל היכולות שאתם צריכים כדי להפוך למקצוענים בעולם הציור הדיגיטלי. לפרטים נוספים, צרו קשר עוד היום בטלפון 03-6887090.

קורס ציור דיגיטלי
שינוי גודל גופנים
ניגודיות