קורסי צילום
כניסת סטודנטים
03-6887090

קורסי צילום במנשר - ללמוד צילום לעומק

חולמים להיות צלמים? רוצים ללמוד כיצד לנצל נכון את היכולות המתקדמות של המצלמה המקצועית? מחפשים מסגרת לימודית, שתספק לכם כלים חשובים וגם תחשוף אתכם אל תחום הצילום באופן מעמיק? מכללת מנשר מעמידה לרשותכם אפשרויות שונות של קורסי צילום, אותם מעבירים צלמים מובילים בתחומם.

קורסי הצילום של מכללת מנשר הם הכתובת המתאימה לכם. בין אם זה קורס צילום למתחילים, קורס למתקדמים, סדנת צילום קצרה או מסלול לימודי דו-שנתי, כל אחת מהאפשרויות האלו היא הזדמנות עבורכם ללמוד על עולם הצילום ולממש את היכולת האישית שלכם באמצעות המצלמה שברשותכם.

אנחנו מציעים מגוון קורסי צילום - הקורסים המקיפים ביותר בתחומם !! ניתן להרשם לקורס אחד או למספר קורסים במקביל - הרשמה ליותר מקורס אחד מזכה בהנחה. בסיום השנה יוצעו לבוגרים קורסים מתקדמים או אפשרות להשתלב במסלול הלימודים המלא לתואר ראשון.
קורסי הערב שלנו שווים בתוכנם, באינטנסיביות, ברמה ובניקוד - לאלה הנלמדים במסלול המלא, ולסטודנטים שיעברו למסלול הלימודים המלא - יוכרו כל הקורסים וכל נקודות זכות שנצברו עבורם.

 


 

קורסי הצילום שייפתחו במועד הלימודים הקרוב:

 

 

על קורסי הצילום:

מבוא לצילום

קורס מקיף של 26 מפגשים עיוניים ומעשיים.

הקורס יעסוק בלימוד יסודות הצילום, הן הטכניים והן יסודות השפה המיוחדת, תוך התמקדות במתרחש בחוץ – ברחוב ובחללים ציבוריים; וגם בבית מול משפחה, חברים ומקומות יותר אישיים.
במהלך הקורס ירכשו הסטודנטים ידע טכני בהפעלת המצלמה בתנאים המאפיינים: רחוב, שדרה ושדה הפתוח – כמו גם מקומות ציבוריים סגורים ובתים אישיים. 

 למידע נוסף ופירוט מבנה הקורס

  


 

יסודות צילום סטודיו

קורס  מעשי בצילום מקצועי. הקורס עוסק בלימוד יסודות טכניים בצילום בחלל סגור וניטרלי (סטודיו): צילום חפצים ומוצרים, צילום פורטרט מקצועי ועוד.
במהלך הקורס ילמדו הסטודנטים לעומק אספקטים שונים של התחום ויתרגלו באופן מעשי כיצד לשלוט בכל המאפיינים הטכניים של הצילום והתמונה עד לפרטים הקטנים ביותר: הרקע, האור, הצבע, הפרספקטיבה, כיצד מתבצעת  מדידת אור מדויקת ועוד.

למידע נוסף ופירוט מבנה הקורס 

untitled 4 of 8

  


 

עיבוד תמונה לצלמים - פוטושופ ולייטרום

פוטושופ היא תכנה גראפית לעיצוב ועיבוד תמונה. במהלך הסמסטר הראשון נכיר את כלי הבחירה והגזירה של פוטושופ, חותמת הגומי וכלי הריטוש. נלמד כיצד לעבוד בשכבות ומסיכות, להשתמש באפקטים ומהי סגירת קבצים והבאה לדפוס. הסמסטר השני יוקדש ללימודי תכנת  אילוסטרטור. תוכנה זו  היא הכלי הבסיסי לעיצוב טקסט על גבי תמונה ומכאן כל האפשרויות ליצירת: כרזות, מודעות, לוגו וסמל.  זוהי תוכנה (וקטורית) שמשמת בסיס לטיפול בטקסט לכל עולם העיצוב, הן על נייר והן האינטרנטי. במהלך הסמסטר נכיר את כלי השינוי (transformation), ונלמד לעבוד עם מלל, צבעים, שקיפויות, שכבות (layers), אפקטים ופילטרים. נגיע עד הפקת פלט והבאה לדפוס.
כל השיעורים מתקיימים בכיתת מחשבים ובשיעורים עצמם יתבצע תירגול מודרך של החומר הנלמד.

למידע נוסף ופירוט מבנה הקורס

          האונייה2
צילום: ליאור יורפסט

 


 

צילום למתקדמים

קורס צילום שנתי מקיף ומעמיק של 26 מפגשים. 
קורס זה הוא קורס המשך ללימודי השפה הצילומית והצילום האישי היצירתי. הקורס עוסק בניתוח ולימוד השפה הצילומית מתוך כוונה להכיר לעומק, לשכלל ולדייק את אמצעי ההבעה המגוונים העומדים לרשות הצלם האמנותי. קורס זה, במתכונת של קורס הנחיה יעסוק בנושאים כגון: עבודה עם ומול יצירות אמנות קיימות, יצירה חדשה המבוססת על המקור ומשנה אותו, מהות המתח והקשר שבין ציור לצילום, כיצד לבנות דרמה ועומק ע"י חיבור של סיפור לדימוי וכיצד לייצר ביוגרפיות אמיתיות ושקריות. הלימוד בקורס מגוון ומתבסס על הרצאות הכוללות צפייה וניתוח של עבודות צילום מראשית הצילום ועד לתקופתנו, התנסות במשימות ותרגילי צילום וביקורת וכן ביקור מודרך בתערוכת צילום. היקפו של הקורס מאפשר עיסוק מעמיק ורחב בצילום היוצר.

 

למידע נוסף ופירוט מבנה הקורס

צילום אישי מתחילים - טל קרפ 15 of 1
צילום: טל קרפ

 

 


  

נא מלא/י פרטיך, ונחזור אליך בהקדם

לימודים מלאים
קורסי ערב