לימודי אמנות במנשר – בית ספר לאומנות

יסודות רישום וציור

סדנה זו בוחנת את תחום הרישום והציור באופן מעמיק, תוך התייחסות לפרמטרים שונים, כמו כלי העבודה וטכניקות העבודה השונות וכמו הרגלי העבודה המאפיינים את הצייר, וכן מתייחסת גם לנושאים כמו פרופורציות, התנועה הקיימת ותרגומה לקו על הנייר, פורטרטים ומאפייניהם, התבוננות ועוד.

DSC_0660 DSC0903

 

הסדנה תחשוף את הסטודנטים המשתתפים בה אל נושא הצבע, המהווה חלק מרכזי וחשוב מאד בתחום. היא מאפשרת לסטודנטים להתנסות בעבודה עם מספר מצומצם של גוונים, עם צבעי יסוד וגם עם סוגים שונים של מצע, כמו קרטון, בד וכמובן גם נייר.
רישום – הרגלי עבודה, כלים וטכניקות, מדידות, פרופורציות, הקו כיוצר תחושה, כתם, טונאליות, יחסי גודל, תנועה ותרגומה לקו, אפיון פורטרט, פורטרט עצמי, דמות, התבוננות. צבע – יסודות, הכנת המצע, טונאליות, מהו צבע שמן, טבע דומם ופורטרט מצילום, מונכרום צבעוני, עבודה עם צבעי יסוד, עבודה עם מספר גוונים מצומצם, פורטרט, מודל. המצע: נייר, קרטון, בד ועוד. ערבובי צבעים ויצירת גוונים, בניית אור-צל, חם-קר וצבעים משלימים, תיאור העולם ככתם, מירקם, מרחב ומחבר, קומפוזיציה בדו מימד, האור, הצורה.

ציור
מידע נוסף:
משך הסדנה: 26 מפגשים, 3 שעות אקדמיות כל מפגש.
עלות הקורס: 3,600 ₪ כולל דמי הרשמה. אין חיוב מע"מ.
פתיחת הקורס: 2 נובמבר 2017
מועד: ימי חמישי, בין השעות 18:30 ועד 21:30.
מנחהעוזי קצב – צייר, אמן. תערוכות יחיד: אלון שגב (09), אלון שגב (00). קבוצתי: רוטשילד (09), בית האמנים י-ם (04), זמן לאמנות (אוצרת –תמי כץ פרימן, 04). B.f.a בצלאל 1997.
על עוזי קצב

שינוי גודל גופנים
ניגודיות