הישגי בוגרים
כניסת סטודנטים
03-6887090

תערוכת בוגרים

תערוכת בוגרים צילום ואמנות | 2018

אירועים במנשר

הקרנות, תערוכות, כיתות אמן ועוד

גלריית מנשר

תערוכות בגלריית מנשר

עבודות סטודנטים - כתיבה

תרגילים, הגשות ותהליכי עבודה

ספרי המחלקה

פרויקט הגמר של תלמידי המחלקה

השגי בוגרים - כתיבה

הוצאות לאור, פרסומים, פרסים ועוד

יוחאי מיטל עם "סיפור ישראלי" בגלי צה"ל

מוזמנים!!!
יוחאי מיטל, בוגר מחלקת הכתיבה במנשר, בעונת התרבות בירושלים, עם "סיפור ישראלי" תכניתו בגלי צה"ל:

http://www.jerusalemseason.com/content/event/%D7%9E%D7%A2%D7%91%D7%93%D7%AA-%D7%A8%D7%93%D7%99%D7%95

מעבדת רדיו

כשהאוזניים קודמות לעיניים

לפני שלוש שנים התקבצו כמה חברי ילדות על מרפסת ביתו של אחד מהם, בלב שכונת נחלאות, וכמעט במקרה החלו לדבר על חלום ישן - החלום ליצור רדיו. אבל לא סתם רדיו, אלא רדיו עכשווי, רדיו שאנשים מתמכרים אליו. רדיו שיודע לספר סיפורים ממש טוב ולמתוח את הגבולות של עצמו. רדיו שחושף ישראל אחרת, כזו שנסתרת בדרך כלל מעיני התקשורת, שמתעלה מעל הפוליטיקה ונוגע עמוק עמוק בכל מי שמאזין לו.
לא תמיד זה קורה לחברי ילדות שנפגשים על מרפסת, אבל בפעם הזאת, הם הצליחו. תוכנית הפודקאסט (רדיו אינטרנטי) "סיפור ישראלי" הפכה מפנטזיה למציאות. גלי צה"ל מיהרו לאמץ את התוכנית ואחרי שנגמרה העונה הראשונה, ואחריה שודרה עוד אחת, הם הוזמנו לניו יורק ולבוסטון לסיבוב הופעות. סיפורים מכאן הפכו לתוכנית מצליחה גם שם. אנשים האזינו, והתמכרו.
פסטיבל בבית 2015 חוזר אל אותה מרפסת, באותה השכונה, כדי להשיק את העונה השלישית של ״סיפור ישראלי״. הפעם זה יקרה עם קהל, במעבדת רדיו שכמוה עוד לא חוויתם. מי שיישב על המרפסת בערבי המופע, יהפוך להיות שותף ליצירה, כשהקול קורה לצידו ואל מולו. הסיפורים הם לב העניין - ההקשבה המלאה לפני שהעיניים שופטות. פרפורמנס רדיו ימלא את החלל ­ בדמויות, קולות, זוויות שונות וסאונדים מחשמלים, אשר כולם עוסקים, בדרך זו או אחרת, בשכונה ובשכנות. ההתרחשות כולה, החל מראיונות וסיפורים וכלה בקשקושי כוסות ונגיסות באבטיח, תוקלט ותהפוך לפסקול של התוכנית. אתם יכולים להרעיש, אבל יותר כדאי – תקשיבו".

 

 

נא מלא/י פרטיך, ונחזור אליך בהקדם

לימודים מלאים
קורסי ערב

בלוג מחלקת כתיבה

anja larson4S

מנשרון - שירים וסיפורים קצרים 

מאת תלמידי מחלקת כתיבה במנשר