הישגי בוגרים
כניסת סטודנטים
03-6887090

תערוכת בוגרים

תערוכת בוגרים צילום ואמנות | 2018

אירועים במנשר

הקרנות, תערוכות, כיתות אמן ועוד

גלריית מנשר

תערוכות בגלריית מנשר

עבודות סטודנטים - קולנוע

תרגילים, הגשות ותהליכי עבודה

פרויקטי גמר - קולנוע

פרויקטי גמר של בוגרי המחלקה

השגי בוגרים - קולנוע

הקנות בפסטיבלים, פרסים ועוד

סרטי גמר של 'מנשר' בפסטיבל סרטי הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב

שמחים וגאים לספר לכם שארבעה סרטי גמר של המחלקה לקולנוע במנשר התקבלו לתחרות בפסטיבל סרטי הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב.
לתמונת אמא של גיא נמש. סרט רגיש שמספר על איריס שחיה בביתה, והוא גדול ויפה ומסודר. פעם היה מלא באנשים, היום הוא ריק. גם כשהם שם, הם אינם. כל אחד בחיים שלו ובעיסוקיו.
כשאהבה ישנה עומדת בדלת, מתעוררת ההזדמנות לפרוץ את גבולות ביתה. הזדמנות לשהות לרגע במקום אחר.
השפסעלך של הבמאי יובל נובלמן שיצר קומדיה פארודית פרועה על להקת ילדים חרדית בשיא הצלחתה. יוסל'ה, זמר בלהקה, מקבל את תפקיד הסולן לרגל הופעה חגיגית.
כשהוא קרוב מאוד להגשים את חלומו הגדול, יוסל'ה מבין שעליו לוותר על תפקיד הסולן בשל אהבתו לחברו ללהקה, בניה, שחש פגוע לאחר שתפקיד זה נלקח ממנו.

זמן להרוג של הבמאי רפי שור. כשהם סגורים בחדר אחד, אריק ואלונה יוצאים למסע נוסטלגי בזמן אשר מלהטט בין העבר האישי והלאומי והעתיד האפשרי, באמצעות עירבוב של פנטזיה וסוריאליזם, מציאות ודמיון. בסופו של דבר, הם יבינו שהסנטימנטליות היא לא הפיתרון לבעיות שלהם. פעם היה פעם. עכשיו זה עכשיו.

גרינלד של אורן גרנר שמתרחש במהלך יום אחד בו אורן (27) אורז חפצים בבית הוריו, לקראת מעבר עם בת זוגו לדירה חדשה בתל אביב. על רקע הסידורים למעבר, נחשפת הדינמיקה של בני המשפחה, כאשר מתוך התנהלות פשוטה לכאורה, נחשף התפר עליו עומד הגיבור, בין ילד לבוגר, בין בן משפחה לזר מוחלט. כמו תמונת פולרויד החושפת את גווניה אט אט, כך מבקש הסרט ליצור נפח ומורכבות של מערכת יחסים ופרידה, כאשר עבר הווה ועתיד נפגשים בחלל אחד שהוא הבית.

הפסטיבל יתקיים בחודש יוני ואנחנו מאחלים להם מכאן הצלחה גדולה.

לתמונת אמא – במאי גיא נמש

1Nemesh

זמן להרוג – במאי רפי שור

 

1Shor

השפסעלך – במאי יובל נובלמן

1Yuval

גרינלנד – במאי אורן גרנר

 

1oren

 

נא מלא/י פרטיך, ונחזור אליך בהקדם

לימודים מלאים
קורסי ערב