בוגרים מצטיינים
כניסת סטודנטים
03-6887090

מיקי פולונסקי

miki polonskiמיקי פולונסקי הוא בוגר טרי במחלקה לקולנוע במכללת 'מנשר לאמנות'. סרט הגמר התיעודי שלו "בניין אחד ו-40 איש רוקדים" זכה בפסטיבל דוקאביב ובתחרות פורום היוצרים הדוקומנטריים. סרט הגמר העלילתי של פולונסקי "עשרה רחובות ומאה עצים", נבחר לתחרות הסטודנטים הרשמית 'סינפונסיון' בפסטיבל קאן, זכה בפולין והוקרן בשיקאגו, מינכן וירושלים. פולונסקי נבחר להשתתף כבמאי בפרוייקט ישראלי-גרמני של סרטים קצרים 2016 STORYVID בחסות מכון גתה, עיבודים לסיפורים של אתגר קרת. סרט עלילתי קצר נוסף שביים פולונסקי במסגרת הלימודים, "אלבינה 12" זכה בציון לשבח בפסטיבל הסטודנטים הבין לאומי בתל אביב, 2013. "אלבינה 12" היה מועמד לפרסי אופיר בקטגוריית הסרט הקצר, 2013. 

 

המשך קריאה: מיקי פולונסקי

הגר בן-אשר

Hagar Ben-Asherהגר בן-אשר היא בוגרת מצטיינת במחלקה לקולנוע במכללת 'מנשר לאמנות'. במאית "הנותנת" (קאן 2011 שבוע המבקרים בקאן, פרס הבמאית בפסטיבל ירושליים, פרס בפסטיבל טורינו ועוד), בהפקה: "הפורצת" 2016. שיחקה ב"הנותנת", "ג'וליה מיה", 'רביעיית רן ' ו'חטופים'. בן-אשר היא  מורה במחלקה לקולנוע במנשר. סרט הגמר שלה כבוגרת מנשר "משעולים" נבחר לתחרות הסטודנטים סינפונסיון בפסטיבל קאן ,

 

 

המשך קריאה: הגר בן-אשר

אסף קורמן

אסף קורמןאסף קורמן הוא בוגר מצטיין במחלקה לקולנוע של 'מנשר לאמנות'. במאי הסרט "את לי לילה" (2014 – שבועיים בימאים בפסטיבל קאן, זוכה פסטיבל חיפה, שיקגו, טוקיו, פרס אופיר על משחק ועוד) , בהפקה: "גאליס 2" (2016), עורך ('מי מפחד מהזאב הרע', 'כלת הים', 'הנותנת', 'המשגיחים', 'מפריח היונים' ועוד) ומורה במחלקה לקולנוע של 'מנשר'. סרט הגמר שלו כבוגר מנשר "מותה של שולה", זכה במספר פרסים בשנים 2008-2007 בהם פרס חבר השופטים בפסטיבל מינכן, פרס חבר השופטים בפסטיבל הסטודנטים של תל אביב, פרס השחקן הטוב ביותר בפסטיבל טורונטו לסרטים קצרים ופרס אריה הברונזה בפסטיבל הקולנוע בטייוואן.

 

המשך קריאה: אסף קורמן

מני יעיש

meni-yaish Cמני יעיש הוא בוגר מצטיין במסלול ללימודי קולנוע במחלקה לקולנוע במכללת 'מנשר לאמנות' בשנת 2011. יעיש הוא במאי קולנוע פעיל. סרטיו זכו בפרסים רבים ובציונים לשבח בינהם - פרס איגוד הבמאים והתסריטאים בפסטיבל קאן 2012 על סרטו "המשגיחים", פרס ע"ש ענת פרחי לסרט ראשון בפסטיבל הקולנוע ירושלים גם הוא על סרטו "המשגיחים",ציון לשבח בפסטיבל הבינלאומי לסרטי סטודנטים "תל אביב לוקיישן"  על סרטו "חניה בדם"- סרט קצר שגם נרכש בידי ערוץ הטלויזיה''+CANAL' והוקרן בצרפת.

 

המשך קריאה: מני יעיש

אודי כגן

אודי כגןאודי כגן הוא בוגר המסלול ללימודי קולנוע במחלקה לקולנוע במכללת 'מנשר לאמנות' בשנת 2011. קומיקאי, מוזיקאי, שחקן, תסריטאי ועורך וידאו.
את פריצתו לתודעה הציבורית עשה כגן בעיקר בזכות סדרת האינטרנט הנהדרת "משיח" בכיכובו. ההצלחה המסחררת של הסדרה הובילה להצטרפותו של כגן כחבר קבוע בקאסט של תוכניות הסאטירה "ארץ נהדרת" ומאוחר יותר גם ל"גב האומה", להשתתפות בסדרת הטלויזיה "החדש של עמרי גורדון", חוזי פרסום ועוד.
לאחרונה זכה כגן, בפרס השחקן הטוב ביותר בסדרה קומית בטקס האקדמיה לטלוויזיה, על משחקו ב"החדש של עומרי גורדון".

 

המשך קריאה: אודי כגן

נא מלא/י פרטיך, ונחזור אליך בהקדם

לימודים מלאים
קורסי ערב